~> WILDGUARD <~ İstanbul Cok Sicak

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
İstanbul çok sıcak. Ama içimin tek bir dokuşla yıkılan sarayında
can çekişen kız hala çok üşüyor.Tüm kaloriferleri yaktım iliklerime kadar
ısınmak istiyorum .En çokta yüzüne birkez daha dokunabilmeyi….
Munganın kitabında kaba tabirleriyle pezevengin ,sattığı hayat kadınına
sölediği cümle yankılanıyor beynimin her köşesinde”sobayı bu kadar yakma tüm maziyi ısıtamazsın ki.
Şimdilik sadece resmin var parmaklarımın ucudunda.şimdilik dediğime göre ne olduğunu bilmediğim bir umudum var hala demek kalıyor bana malum şarkıdaki gibi.Aşk dün kolay bir oyundu bizim için diyor bir başka şarkı.. Ya biz kuralları bilmiyorduk yada maymun iştahlılıkla çabuk sıkıldık bu oyundan herşeyde olduğu gibi.Ama ama…. Bitti diyordun giderken herşey biti…Biten neydi? Kimdi? Hangimiz? Kim daha önce tükenmişti bir sigara gibi hangimiz daha çok can yakıyoruk? Akla ziyan birçok soru.Yanıtları yok.Yani F)şıkkı…..
Odamdayım ve bir genç kız edasıyla uzanmış seni düşünüyorum sokak lambasına dalıp gidenbir gecede daha ve sen bir gece daha başkasını öperken bensiz seyredeceksin mehtabı, sağ elin başkasının elinde terlerken üşüyen sol elin beni arayacak herseferinde..Başka bir bedenin tuzu yakacak dilini.Bir sigara yakacakasın kaçırıp, yitirdiklerinin ardından.Tiryakisi olmadığın halde derin bir nefes alacaksın ,içine çektiğin her duman içinde beni unutmak için çılgınca beslediğin umutları boğacak.Bir kadeh birşeyler içeceksin her yudumda bir kez daha kahredeceksin ayrılığa içerdeki bedeni tanıdık ama kalbine ait olmayan kadının varlığını unutarak .

Haklsın my darling,kulağına çalınan ses çok tanıdık! Çünkü benim sesim vokal yapacak her kadına . Her seste benimkini duyacak her gözde benim bakışlarımı arayacaksın. Haremde
de olsan bensiz uyuduğun her gece koynun boş kalacak tıpkı sol kolun ve
sol elin gibi.Ve hergece bir bedel ödeyeceksin fark etmeden. Öptüğün dokunduğun kadın ben değilimdim ondan olsa gerek bütün bunlar. Herşeyin ortalık malıyken bir tek kalbin bakir kalacak bana.
Karşılaştık günler sonrayüreğin çekingen gözlerin doluyken,benimse kalbimin yasak ülkesinde depremler olurken ,dışım hala sığ bir deniz sana…Karşılaşama sonrası ayrılık;Sanmaki sevgilim intizar ediyorum sana .Kaçırma gözlerini bir kez daha kaldır bakışlarını açtırma bana bu ağustos gecesi tüm kaloriferleri biliyorumki anıları bende ısıtamam .İstanbul çok sıcak . Bense mevsime inat hala üşüyorum.

Geri