Panel [Web] giyu2

dna321

DemirGraphic
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
1649675254994.png

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

mt tagı ne acaba
zaten lınklerı görmek ıcın görmedıgımız bıseyı begenmemız ıcın zorluyorsunuz cok acayip be

sızce gizlenmesi mantıklımı dıyelım sız uyesınız belkı o dosya ısınıze yarıcak gırıyorsunuz konuya begenınce acılcak dıo begenıyorsunuz aaa oda ne sızın belkı alıcanız belkı alamıcanız 2 ci uyelık rankı tum umutlarınız yerle yeksan oluyor lutfen bunu acıklarmısınız bana ben cahil biriyim

sızce gizlenmesi mantıklımı dıyelım sız uyesınız belkı o dosya ısınıze yarıcak gırıyorsunuz konuya begenınce acılcak dıo begenıyorsunuz aaa oda ne sızın belkı alıcanız belkı alamıcanız 2 ci uyelık rankı tum umutlarınız yerle yeksan oluyor lutfen bunu acıklarmısınız bana ben cahil biriyim

Özel İçerikler! ilgili konu için konuyu okuyabilirsiniz. Forum sitemizin eklentileri dahilinde yapılan bir durumdur, burada üyemizin konusunda müdahale yönetim ekibi tarafından yapılmamaktadır. Üyemiz kaldırmak isterse kaldırabilir ancak. Kendi açınızdan da haklısınız fakat dediğim gibi forum sitemizin bir eklentisidir.

Konuya daha fazla konu dışı yorum yapılmaması adına cevabınızı tarafıma özel mesaj ile iletebilirsiniz, konu dışı yorum yapmanız durumunda yorumunuz silinecektir.

İyi forumlar.

DoertS#3480

Dc ekle

Geri