Wattpad Nedir ?

ByZed

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Wattpad
Bir süre önce keşfettiğim hoşuma giden bir platformu sizlerlede paylaşmak istedim :)
Wattpad üzerinde bir sürü genç veya yaşlı iyi ya da kötü aşk tan korkuya kadar bir sürü hikayeyi bulucağınız güzel bir platform isteyen olursa söz şiir ve ya hikaye yazan herkes için dediğim gibi güzel ve kullanışlı bir platform bende orda 2 tane bilim kurgu kitabı yazıyorum onlarada giren olursa bi el atsa çok makbule geçer konuyu açma amacım zaten wattpadten çok orda yazdığım kitaplara dikkat çekmek yalan söylemiş olmayayım yani :)

ÖRNEK####

Geçmişin Gelecği Bölüm 15:ARA BÖLÜM: Deney Aşaması - Kadircan Kızılarslan

Amerika - 1945

Hayata ilk kez gözlerimi açtığım an hiç kimsenin görmek istemediği bir çok olayla karşı karşıya kaldım doğduğunuz gibi karşınızda kan gövdeyi götürürken insanların ciğerlerine kadar her türlü organı karşınızda duruyoken siz nasıl hissederdiniz.Her şeyden ve herkesten korkarak uzaklaşmaya çalışsam da bir sedyeye bağlıyken pekte bir şey yapamıyorum.Tam yan tarafımda duran ufak sehpanın üzerindeki neştere uzanmaya çalışıyordum ama pekte mümkün bişey değildi bu...Yana doğru ilerlemeye çalışsamda sedyeyide taşımaya çalışmak çok kolay bir işte değil.Nerdeyse yetişmişken neştere tam o sırada sedyeyle bir anda yana doğru yığıldım.Sehpaya yinede çok yakındım tam olarak erişemediğim içinde itmeye çalıştım neşter tam burnumun önünden çizerek geçmişti.Kendimi yukarı doğru çekip neşteri elime alabilmiştim bağları kesmeyi başarsamda burda bir sürü oda vardı nasıl çıkıcağım tam bilmiyordum...İlk önce karşımda duran demir kapıyı açtım yanlarda bulunan tüm odaların kapılarıı açıktı her yerde kan ve kafatası...Durum ne kadar ürkütücü olsa da sadece burdan çıkmayı planlıyordum...Tam karşımda bir asansör vardı asansöre doğru koşmaya başladım 1.kata kadar indim ve orda asansörden çıktım ama 1.katta nasıl bir kapı ve ya bir merdiven olmaz bir anda ayak sesleri duymaya başladım hızlı ve yaklaşan ayak sesleri tam karşımdaki masanın yanında ki yukarı çıkan merdivenlerden bir sürü güvenlik görevlisi kılıklı herif ellerinde silahlarla bana doğru bakıyolardı yolun sonu gibi düşündüm bir an için...Onlara doğru yavaşça ilerlememi istediler yavaş yavaş hiç bir hareket yapmadan ilerlemeye başladım sonra arkadan biri seslendi "Yukarı Çıkarın" diye merak edip arkamı dönmeye çalıştım tam dönüceğim sırada adamın yüzünü daha göremeden arkadan bir silahla enseme vuruldu.Sadece görebildiğim üzerinde beyaz bir laboratuvar önlüğü olduğu ve sağ tarafında bulunan kartta Ron yazdığıydı.

İlk bölümden itibaren okumak için
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
burdan başlayabilirsiniz :)

Senin şu hikayelerini filme çeksek iyi olur. :)

sen buraya gel aga çekeriz o da olur :) :) :) ama çok gizemli olur çünkü karakterin gözünden çekmek lazım flashbackler de bile adamın kim olduğu bilinmiyo :D :D :D wattpadten yorum ve oy verirseniz çok iyi olur ona göre kitap bitiğinde basıma geçebilirim belki tek baskı yapıcam yani tekli olarak 10 Tane falan onları bi kaç kişiye vericem ona göre 2000-3000 TL arası yayın evleriyle paylaşım ücreti o şekilde de duruma göre biriktirmeye çalışıp bastırabilirim :)

Geri