Çözüldü Vm freebsd ve oyun kurulumu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ZEUS06

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, geliştiriciliğe ufak ufak adımlar atıyorum. 2 haftadır üzerinde uğraşmama rağmen (bir hata yaptığımı düşünüyorum ama bulamıyorum) doğru şekilde vm freebsd 9.3 kurduğum halde oyunu başlatırken çeşitli hatalar alıyorum. Bir şekilde oyunu açamadım.. Bana "bu konuda" yardımcı olabilecek bir arkadaş veya beni aydınlatabilecek biri varsa çok mutlu olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aldıgın hatayı bizimle paylaşabilir misin?

Son düzenleme:
Aldıgın hatayı bizimle paylaşabilir misin?
Selam, dün mysql ile bağlantı kurduğum halde bu hatayı alıyordum bugün ise hiçbir şekilde bağlantı kuramıyorum. Tüm yazılanları yaptım fakat oyun açılırken hata vermediği halde chler açılmıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misin?

Dosya Eklentileri

• upload_2020-7-26_16-36-41.png
    upload_2020-7-26_16-36-41.png
    7,3 KB · Gösterim: 163
Şu sorguları çalıştırdıktan sonra tekrar deneyin.
Kod:
mysql -p
CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'sifre';
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION;
quit;

Buradan da detaylara bakabilirsiniz. Freebsd 9.3 MySQL Kurulumu

2. komut satırı için " CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'sifre'; "
ERROR 1396 (HY000): Operation CREATE USER failed for 'root'@'%' hatası alıyorum.

Daha önce oluşturmuşsunuz. Navicat ile bağlanırken host kısmına serverin ip adresini yazınız

O halde hoş geldiniz. Udemy'nin sunduğu araçlar sayesinde eğitim serisini daha derli toplu hale getirebiliyorum. Yeni çekilen videolarda anında ekleniyor. Bu konuda belirttiğiniz sorun çözüldü mü?

O halde hoş geldiniz. Udemy'nin sunduğu araçlar sayesinde eğitim serisini daha derli toplu hale getirebiliyorum. Yeni çekilen videolarda anında ekleniyor. Bu konuda belirttiğiniz sorun çözüldü mü?

Hayır çözemedim, files üzerinde olan bir problem olabilir buradaki bilgili kişilerden birinin discorddan yardımcı olmasını isterdim fakat herkes meşgul kimseyi yormak istemem ufak bir hata için. Videolarınızı izleyip daha net bir bilgi sahibi olmayı düşünüyorum inşallah.

Şuan ben müsahitim. İsterseniz anydesk bilgilerini bana özel mesaj ile gönderin gelip bakiyim.

@Whistle Selam, tekrar rahatsız ediyorum şuan kursunuzda mysql kurma kısmındayım fakat şöyle bir sorunumuz var. Resimde gördüğünüz gibi cache içinde pkg dosyam yok bunun bir çözümü var mıdır?

Dosya Eklentileri

• pkg.png
    pkg.png
    10 KB · Gösterim: 149
Daha önce paket kurulmadığı için. pkg adında bi klasör oluşturabilirsiniz.

@Whistle Merhaba, kusura bakmayın böyle sürekli sürekli rahatsız ediyorum. Udemy üzerindeki eğitiminizde denilenleri 1/1 aynı şekilde yaptım fakat oyunu açarken failed, retrying in 5 secondsmysql_real_connect: Access denied for user 'mt2'@'localhost' (using password: YES) hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Sifreyi doğru yazmamışsınız

Kontrol ettiğimde şifre doğru görünüyor fakat, herhangi bir yerden yardımcı olma şansınız var mı?

CONFIG ve conf.txt dosyasında belirlediğiniz şifre ile aynı olması lazım. Eğer çözemezseniz bana anydesk ile bağlanabilmek için bilgileri özel mesajdan gönderebilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri