Çözüldü Visual Studio Client build ederken intrologin.py'yi güncellemiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
İyi akşamlar dilerim arkadaşlar.

Client Source ve server source üzerinden openid silme/temizliği yaptım. Projeyi derlediğim zaman oyunu debug modda açıp kanal şeçince bu hatayı alıyorum:

Kod:
0117 02:40:04819 ::   File "introLogin.py", line 1344, in __OnClickSelectServerButton

1344. satırda hata var diyor. Sorun şu ki benim dosyam 1253 satır. Yani temizlik yapmadan önceki intrologin.py dosyasını derliyor. Var olmayan eski kodu nereden çekiyor anlayamadım. Visual Studio içinden bile intrologin.py dosyasını açtığımda 1253 satır dosya. Bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiye kadar denediklerim:
Clean Solution + Rebuild Solution
Retarget Solution

Cython kullanmıyorsan pack içerisinden çekiyor dosyaları syserrin tamamını ekler misin?

Çözüm
Cython kullanmıyorsan pack içerisinden çekiyor dosyaları syserrin tamamını ekler misin?
Hocam cansınız ya ne kadar teşekkür etsem az. Ben bunu bilmiyordum. Client source içindeki bin klasörüne dosyayı atıp onu editliyordum. Şimdi düzeldi. Sağ olun.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri