Çözüldü VDS Sunucuya Metin2 files kurma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mesus4141

Üye
Üye
Öncelikle Merhaba
Şöyle bir sorum var . Metin2 pvp sunucu açmak istiyorum ancak öyle bilişimlerdeki paketlerden değil.Ben bir vds sunucu alsam ve içinde freebsd hazır kurulu bir şekilde.Sonrasında filesi nasıl kurucam? direkt elimdeki hazır olan game ve mysql dosyalarını [alt yapı] filezilllaya atıp puttyden onları mı kuracağım. Ve bu sunucuya diğer arkadaşlarımın bağlantısı olabilecek mi?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Çözüm
Bilişim şirketlerinden alınan serverler dışa bağlıdır zaten. Putty ve filezilla ile onlara bağlanırken kullandığın ip adresini oyunda ki serverinfo.py adresine tanımlayacaksınız. Bu şekilde herkes oyununuza gelebilir.

Daha önce local üzerinde çalıştınız mı bilmiyorum ama localde filesi nasıl kuruyorsanız vds sunuculara da aynı şekilde kurmanız gerekiyor.
Bilişim şirketlerinden alınan serverler dışa bağlıdır zaten. Putty ve filezilla ile onlara bağlanırken kullandığın ip adresini oyunda ki serverinfo.py adresine tanımlayacaksınız. Bu şekilde herkes oyununuza gelebilir.

Daha önce local üzerinde çalıştınız mı bilmiyorum ama localde filesi nasıl kuruyorsanız vds sunuculara da aynı şekilde kurmanız gerekiyor.

Çözüm

Evet daha önce files kurulumu yapmıştım hazır pvp sunucusunun üzerine ama.yanıtınız için teşekkürler oyundaki serverinfo.py adresini biraz daha açma şansınız var mı tam anlamadım

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri