Yardım Üst Üste Skillerin Çalışmama Problemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ravenous

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hava kılıcı ve büyülü zırh gibi skillerde, bitmeden tekrar kullanınca çalışmıyor çok yere baktım ancak çözüm bulamadım.

Hava kılıcının kullanım süresi 1 dakika örneğin, bekleme süresi 50 saniye. 50 saniye sonra tekrar kullanırsak hava kılıcını 10 saniye sonra yine sönüyor.
Bunu niye dert ettin ki. Sen şunu mu istiyorsun 50 saniye sonra tekrar skill basıp 1 dakikanın kalan 10 saniyesi üzerine tekrar 1 dakika ekleyip 70 olarak devam etmesi mi? Sanırım doğru anladım.

Bunu niye dert ettin ki. Sen şunu mu istiyorsun 50 saniye sonra tekrar skill basıp 1 dakikanın kalan 10 saniyesi üzerine tekrar 1 dakika ekleyip 70 olarak devam etmesi mi? Sanırım doğru anladım.
Üzerine eklenmesine gerek yok yine 1 dakika olarak sıfırlansın. Diğer türlü 10 saniye kullanıp 50 saniye beklemeleri gerekiyor.

Üzerine eklenmesine gerek yok yine 1 dakika olarak sıfırlansın. Diğer türlü 10 saniye kullanıp 50 saniye beklemeleri gerekiyor.
Hmm anladım. Şöyle yapabilirsin iki süreyide eşitlersin en basit yoldan halletmiş olursun zaten üzerine eklemek gibi bie amacın yokmuş.

Geri