Çözüldü usr/game ve var/db/mysql

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mukadderat

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

cd /usr
rm -rf game

cd /var/db
rm -rf mysql
kodları ile önceki server files dosyalarını silip yeni server filesın game.tar.gz dosyasını usr konumuna, mysql.tar.gz dosyasını var/db konumuna attım. Dosyaları tar zxvf komutuyla çıkarttım ve reboot attım. Ama nedense ne zaman puttyde cd /usr/game veya cd /var/db/mysql yazsam No such file or directory hatası alıyorum. Filezilladan kontrol ettiğimde gerçekten de öyle bir dosya olmadığını gösteriyor. Ne yapmalıyım / neyi yanlış yaptım?

yüklediğin server tar.gzyi rar ile aç hangi konumdan başladığını gör eğer usr ile başlıyorsa içindeki klasör / konumuna atmanız lazım filesi
game klasörü varsa yaptığınız doğru

game.tar.gz usr ile başlıyor, mysql.tar.gz var ile başlıyor.
game.tar.gz dosyasını usr konumuna atıp puttyden cd /usr yazıp tar zxvf game.tar.gz,
mysql.tar.gz dosyasını var konumuna atıp puttyden cd /var yazıp tar zxvf mysql.tar.gz yazmam gerekiyor değil mi?

ha yok ikisini de / konumuna atmam lazım ki var ve game uzantısına çıksın. Anladım teşekkür ediyorum hemen deniyorum.

dosyalar kurulması gereken dizinde kuruldu yardımlarınız için teşekkür ederim, konu çözüldü olarak güncellenip kilitlenebilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri