Çözüldü Unkown header hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kuqsal

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hata kodum budur:
0518 21:07:30466 :: Unknown packet header: 139, last: 17 19

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Videoda detaylıca gösterdim izleyip görebilirsiniz ata binince oyun kapanıyor

Çözüm
Son yaptığın değişiklikler ne ise onları tek tek geri alarak dene. 141 hata veriyor diyor ama son kullanılan paket 17 ve 19 o paketlerin incelenmeside gerekir paket hatası çok gıcık bir şeydir ara ara uğraş dur. Dediğim gibi yaptıklarını tek tek geri alarak daha hızlı çözersin.
Hata bizzat benim hatammış At üzerinde ateş hayaleti damage vermiyordu onu düzeltirken hata yapmışım.
En son ne değişiklik yaptın ve Server ve client sourcedeki 139 numaralı paketi kontrol et.

En son ne değişiklik yaptın ve Server ve client sourcedeki 139 numaralı paketi kontrol et.
Videoda gösteriyorum zaten. Fakat ginede burada da belirteyim

1652897990074.png

1652898049375.png

Son düzenleme:
Öyle bir paket yok ve sistemi kapatsam bile aynı hatayı alıyorum farklı birşeyle oynamışım galiba tekrar yapacağım.
Problem devam ediyor > farklı bir ata bindiğimde bu sefer Unknown packet header: 141, last: 17 19 bu unkownu aldım

Son düzenleme:
Packet.h dosyalarını eklesene client ile serverdekileri ama direk metin olarak ekle dosya olarak değil.

Atılmıyor 50k karakterin üzerinde diyor

Son yaptığın değişiklikler ne ise onları tek tek geri alarak dene. 141 hata veriyor diyor ama son kullanılan paket 17 ve 19 o paketlerin incelenmeside gerekir paket hatası çok gıcık bir şeydir ara ara uğraş dur. Dediğim gibi yaptıklarını tek tek geri alarak daha hızlı çözersin.

Hata bizzat benim hatammış At üzerinde ateş hayaleti damage vermiyordu onu düzeltirken hata yapmışım.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri