Ücretsiz Japonca Eğitim Portalı (LearNihongo) | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Ücretsiz Japonca Eğitim Portalı (LearNihongo)

'Forum Dışı' forumunda StarkTR tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

228
    174
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir
    Japonca öğrenmek isteyipde bir türlü gerekli kurum/kuruluş/yayın organı vb. çevrenizde bulamadıysanız ki bende bulamamıştım birazcık araştırma yaparak güvenilir ve etkili bir web sitesi bulmayı başardım.Web sitesi üzerinden online eğitim'ile Japoncayı öğrenmek gerçekten kolay tek zorlanacağiniz kısmın Alfabe olacağını düşünüyorum...

Eğitim Portalı Hakkında daha açıklayıcı bir bilgi arıyorsanız...

Ayrıca Online Eğitimle fazla bişiy anlamıyorum ben yazıp çizmeliyim diyenler için 3 adet kitaplarıda mevcut.

Ayrıca W.S'üzerindeki dinleme ve yazılı testlerle ne kadar ilerlediğinizide ölçmeniz mümkün...

Web Sitesinin adresine gelecek olursak kullanımı kolay olması için sanırım bu alan adını tercih etmişler... :D

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.996
    1.126
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Japonca öğrenmek zor diye duydum. :oops:

Son düzenleme: 3 Aralık 2015
  3. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

228
    174
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir

Aksine ana dili türkçe olan biri için japonca öğrenmek ingilizce öğrenmekten daha kolay sadece insanların gözünü korkutan kısım alfabeleri...

Whistle bunu beğendi.
  4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.996
    1.126
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Aynen dediğinizde haklısınız fakat bende alfabe kısmını belirtmek istemiştim eksik yazmışım. :D Dili öğrenebiliriz. Konuşmada sorun yok fakat alfabe sıkıntı.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı şunu arayarak buldu:

1. japonca eğitim portalı

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.