[Tersine Mühendislik] APK Dosyalarını Düzenleme

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Yönetici
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör

Dosya Eklentileri

• gbwp.png
    gbwp.png
    419,7 KB · Gösterim: 328
Son düzenleme:
Gerek yazım kurallarına uygunluk olsun gerek anlatım olsun rehber oluşturma konusunda çok iyisiniz. Rehber hazırlayan birisi olarak bu kadar şeyi yazmak için ne kadar zaman geçtiğini az çok anlıyorum.

Hakkınızı ödeyemeyiz ama bu bilgileri sitemiz aracılığıyla paylaştığınız için çook teşekkür ederim. :)

Gerek yazım kurallarına uygunluk olsun gerek anlatım olsun rehber oluşturma konusunda çok iyisiniz. Rehber hazırlayan birisi olarak bu kadar şeyi yazmak için ne kadar zaman geçtiğini az çok anlıyorum.

Hakkınızı ödeyemeyiz ama bu bilgileri sitemiz aracılığıyla paylaştığınız için çook teşekkür ederim. :)
Değerli yorumunuz için ben teşekkür ederim :)
Konu için teşekkürler :)
Rica ederim :)

Google üzerinden arama yaparken denk geldim yeni gördüm paylaşım için teşekkürler güzel bir rehber ama hata alıyorum sebebi nedir ?
hata.png

Klasör içindeki dosyaların adını düzenleyin, "apktoll" değil "apktool" olmalı.

Visual studio üzerinden windows platformunu (exe) değiştirip android platformu üzerine (apk) olarak build etmek için gerekli olan distribution settings ayarlamalarını içeren bir video yada ona benzer bir bilgilendirici içerik paylaşımı yaparsanız sevinirim zahmet olmazsa hocam konularınızı severek takip ediyorum şimdiden teşekkürler :)

Geri