Teen Wolf Web Browser :)

ßy_Zed

Üye
Üye
Arkadaşlar Teen Wolfu Nerdeyse her kes bilir yani öyle düşünüyorum ve bende dedim ki niye bunun bir web browser oyununu yapmaya çalışmıyorum bi deniyim dedim aklıma ilk gladiatus geldi başta 0 dan başladım sonra gladiatusun içerikle biraz birleştirdim sonra üzerine eklentiler kodladım mesela veteriner sistemi, kurt gücü ,sürü sistemi , omega-beta-alfa sistemi admin panel sonra görev sistemi şimdi ise polis sistemini ekliyorum umarım beğenirsiniz ilk önce bi başlangıç halini gösteriyim devam ettikçe sizlerede resim atıcam buraya yani.

Birazda oyunun içinden ve amacından bahsediyim ilk önce oyuna kayıtta herkes omega olarak başlıyor yani yalnız kurt sürüsü yok ancak bir alfa sürü oluşturabiliyor oyunda yani alfa olmadan sürü oluşturamazsınız eğer bir sürüye omegayken katılırsanız sürünün bir parçası olduğunuz için beta olabiliyorsunuz tabiki aynı şekilde betayken sürüden ayrılırsanız ya da atılırsanız omega olarak devam ediyorsunuz ... şimdilik bu kadar anlatıyım merak eden olursa oyunun devamı hakkında da bilgiler paylaşılıcak

Resim-1
teenwolf3.jpg

Oyununuz hayırlı olsun, çalışmalarınızın devamını dilerim :)

Geri