Team Fortress 2 başlanır mı?

Merhabalar bakeryLahmacun , öncelikle konuyu başka bir forum sitesinde açsaydın daha fakrlı cevaplar albilrdin ancak dostum sakın merak etme boşu bulan adam hayatını Team Fortress 2 oyuna adadı ve sen ve senin gibi yeni Team Fortress 2 oyuncusu arıyor.

+ özelikler

Öncelikle Team Fortress 2 içinde 9 karakterin bulunduğu , artık rekabet sahası bulunmayan ancak seni takım oyunu , içindeki dans alay haraketli kıyafetler ve güzel muhabbet ile eğlendirebilecek bir oyun.

Öncelikle sana karakterili tanıtayım scout hızlı koşar, soilder roket atar, pyro oyuncuları yakar, demoman bomba kulanır,heavy tank karakterdir, engineer taret kurar ve diğer oyuncuları ışınlar, medic birnevi savaş doktoru sıhıye, sniper keskin nişancı, spy görünmez olabilen karakterdir.

Öncelikle oyuna rekabet sahası arıyor isen günümzde oyunun bir rekabet sahası kalmamıştır. Oyun CS:GO`nun aksine tek atımlı taramlı olmayan silahlar %96`sını oluşturur yani tek tek atılır taramlı silahlar çok azdır ve o silahları da taramlı kullanmak pek doğru karar değildir.

Oyun ayrıca taş kağıt makas , müzik çalmak , alay haraketleri ve danslardan oluşan geniş bir eğlence ağacına sahiptir. Ayrıca oyunda kozmetik dediğmiz kıyafet kısmı da bulunmaktadır ve ya silahları boymak CS:GOda ki skinler gibi.

Oyunun kendi içinde bir ekonomisi vardır oyunun ekonımisi 80 ile çarpılınca ülke ekonomisinden daha iyi olduğu görülür.

Ayrıca oyunun optimizasyonu mükkemeldir en barbat bilgisayarlarda bile oynanır.

Oyun öğrenmesi ve ustalaşması zor bir oyundur oyundaki karakter ve silah çeşitliğin fazla olmasının nedendir bunda.

Oyundaki p2w sistemi çok adaletlidir kozmetikler hariç yani oyunda silahlar hem ucuz hem de herkese bedava olur hepsi düşebilir.Ayrıca süreli silah diye bir şey de yoktur.

Oyun nerdeyse tamamen Türkçedir.

Oyundaki oyun modu çeşitliliğde fazladır.

Oyunda bir adet topluluk suncusu bölümü bulunmaktadır , bu bölümde cs`de olduğu gibi - prophunt,jailbreak,Public ve daha fazalsı bulunur.

Ayrıca oyunda Orange x7 suncuları hariç kanser bir kitle bulunmamakadır.

Her sınıf nerdeyse aynı güçtedir spy ve pyro hariç onlar bir tık daha güçlü.

Oyunu yapan şirket Valve dostum daha ne bekliyorsun.

Ben bu oyuna 400 saatimş yatırmış birisi olarak ve 5000 satini yatırmışalr oalrakta söylüyorum, oyun oyunuza hile gelmediği sürece sıkmıyor ki hileler hemen atılır.Oyunda hiçbir şekilde Battle Royale`den etkilenme yok bu da oyunu özgün kılıyor.

- yanları

Oyun tamamen ücretsiz değil sadece oyuna 60 kuruş yatırmanız o zaman ufak özelikler açılıyor ancak o özelikler olamdan da oynanır

Oyuna günceleme gelmiyor.

Oyunda hileciler çok fazla ancak , bu oyunun kitlesi hilecileri sevmez ve oyundan atar çünkü hile yapılcak bir oyun hiç dğeilse pyro al herkesi yak.

Rekabet sahası artık yok yani rekateb oyun arıyorsan hiç uygun değildir.

Ve en en kötü yanı bu oyun erkek oyunu ve bunu kendim cinsiyetçilik yapmak için söylemiyorum, diğer oyunlarda girl gamerl ile tnaışma şansın var iken bu oyunda günümzde nerdeyse hiç ne yabancılarda oynayan var ne Türkiye`de. Çünkü içki içip işeyip ne kadar oyunda olmasda güzel kadın dergileri okuyan sarhoş bir oyunu zaten girl gamerlar oynamaz. burda Panda abimin güzel bir sözü var:

Boşverin eğer bunu okuyup medic oynayan kız varsa çabuk beni iyleştirrr. Ve ya pybro.

Canl ıyayın ve yayıncılığını ülkemizde yapan çok az insan bir elin parmağını geçmez bile.

Oyunda yeni oyuncualr görünce ben de pek eski olmasada o insanlara yardım edesim geliyor ve bu oyunu seviyorum sırıl sıklam aşığım bu oyuna. Team Fortress 2 daha önünde 4-5 yılı olan bir oyun.Oyuna şu an başlamak iyi bir karar olacktır çünkü ölmeden önce oynanmamsı gereken bir oyun. Bu oyuna Valve biraz daha özen gösterip destek verse eski günlerine dönebilcek kaliteli bir oyun. Oyun size uzun bir deneyim sunuyor ve deneyim oyunu öğrenmek 120 saat alıyor diyebilirim sornaki deneyim bile çok zevkli özelikle gloabal casualda Türkler ile karşılaşmak gurbette hemşeri ile karşılaşmak gibi tabi yapışmaz ise güzel espiriler ve troll çıkıyor.

Ayrıca oyunda Ruslar casual girip troll yapmıyor sadece kendi suncualrında oynuyor.

Oyunda birde Mann VS machşne modu var dalga sistemli kule savunma oyunu gibi o da çok zevkli

Eğer TF2 başkamana vesile olmuş isem ne mutlu bana iyi oyunlar şimdiden :D

Geri