Çözüldü Taşınabilir bellek (Erişim engellendi)

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

XPyrion

Moderatör
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Arkadaşlar taşınabilir bellek kullanıyorum fakat bir sorunum var erişim engellendi diye uyarı alıyorum her açmaya çalıştığımda. Şifreli ama şifre açmak ekranıda gelmiyor. Nasıl çözerim acaba?

Ekran görüntüsü 2020-11-03 191233.png

Merhaba @XPyrion,

PC'ye bağladığınız diske sağ tıklayıp "özellikler>araçlar>şimdi denetle" seçenekleri ile düzeltme sağlamanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Cihazı bağladığınız zaman bilgisayarımın içerisindeki "Cihazlar ve Sürücüler" kısmına disk gelmiyor mu ?

O diske sağ tıklayıp "Güvenlik" sekmesinden kullanıcınıza ait izinlerin ekran görüntüsünü paylaşır mısınız ?

Öyle bir seçenek bulunmuyor.
Kısayol Oluştur
Aygıtı Kaldır
Sorun Gider
Özellikler

Özel mesaj ile TeamViewer bilgilerinizi paylaşır mısınız ?

Konunun çözümü, izinlerden kaynaklıdır fakat bir sebepten dolayı tüm yetkiyi kaybetmiş olup disk seçeneklerinde güvenlik sekmesi çıkmamaktadır. Aşağıdaki video ile düzenleme yaptıktan sonra sorun çözüleceğini düşünüyorum. İşlemleri uyguladıktan sonra konu hakkında bilgi rica ederiz @XPyrion

belirtili kısımda güvenlik seçeneği çıkmıyor :/

Sinirlendim ve biçimlendirdim :D @WILDGUARD

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Biçimlendirme işlemi uygulandığına göre artık çözüm sağlanamayacaktır.Konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri