Syserr Hatası Diye Konu Açan Kişileri Banlama Önerisi

hasanmacit

dc: hasanmacit
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
1
Bu tarz konu açan kişileri direk banlayalım bence topluluğa hiçbir faydası yok. Ayrıca konu içine bakma isteğide çekmiyor. Mesela başlıkta yazsa ki ..... hatası alıyorum ben biliyorsam direk konuya girer cevap yazarım. Ama syserr hatası yazıyolar mesela hiç giresim gelmiyor. Ayrıca aynı hatayı alan başka birisi googlede aratacak bulamayacak felan derken uzar gider. Ya soru cevap konularına konu açarken bir uyarı verilsin konu başlığına hatanızı yazın diye ya da tek tek banlayalım hepsini.

Banlamak değilde uyarı gibi bir şey olabilir veya yönetimdekiler müsait oldukça düzenleyebilir. Ayrıca forum içinde başlık gibi şeyler yazılırsa forum adına google indexlemesi hit açısındanda foruma yararı olur. Google konu içeriği gibi gibi şeyleride dikkate alıyor ama foto paylaşanlar oluyor konu içeriğinde sadece. Dediğin gibi google syser diye indexlemesi çok saçma tonlarca syser diye indexlenmis konu var zaten. Forumun ilk başlarda çıkması neredeyse imkansız oluyor google aramalarında. Sorun bulmalarında vb. Belkide çoğu kişinin aradığı cevap bu forumda.

Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım Bölüm Kuralları öncelikle herkesin söz konusu bölüm için belirlediğimiz kuralları okumasını tavsiye ederim. Bu konuda şikayete konu olan bir çok eylem zaten kural ihlali ve bu tarz içerikleri gördüğünüz durumunda raporlamayı unutmayın.
İlk birkaç ihlalde ceza puanı vermek yerine konuyu kurallara uygun bir biçimde düzenleyip bildirim gönderiyoruz. Israrla ihlal yapanlara ceza puanı veriyoruz.

Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım Bölüm Kuralları öncelikle herkesin söz konusu bölüm için belirlediğimiz kuralları okumasını tavsiye ederim. Bu konuda şikayete konu olan bir çok eylem zaten kural ihlali ve bu tarz içerikleri gördüğünüz durumunda raporlamayı unutmayın.
İlk birkaç ihlalde ceza puanı vermek yerine konuyu kurallara uygun bir biçimde düzenleyip bildirim gönderiyoruz. Israrla ihlal yapanlara ceza puanı veriyoruz.
likapa admin gitmeseydi askere onla anlaşır banlardık hepsini ah likapa adminim ah

Direkt banlamak forum için faydalı bir eylem olmaz. Fakat zaten bu konuda kurallarımız oldukça bariz, forum düzenini bozmak veya uygunsuz konu başlığı-içeriği'nden ceza puanı işlenmeli hesaplar üzerinde, ben zaten denk gelince yapıyordum bunu, diğer yetkili arkadaşlar yapıyorlarmı emin değilim ama değerlendirsinler bu söylediğimi lütfen.

Direkt banlamak forum için faydalı bir eylem olmaz. Fakat zaten bu konuda kurallarımız oldukça bariz, forum düzenini bozmak veya uygunsuz konu başlığı-içeriği'nden ceza puanı işlenmeli hesaplar üzerinde, ben zaten denk gelince yapıyordum bunu, diğer yetkili arkadaşlar yapıyorlarmı emin değilim ama değerlendirsinler bu söylediğimi lütfen.
adminim banlayalım sen bana güven 1-2 tane banlasak kimse bidaha yanlış açmaz zaten banlanan hesaplarıda yönetim bilerek banlanacak şekilde açtı mı tamsmdır bu olay, kurtuluş için ufak bir bedel sadece

Geri