Çözüldü Sunucu Filesi Kurarken Yardım Gerekiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ThreeDc2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Tekrardan merhaba mmotutkunlari üyeleri metin2 local sunucu açıyorum sunucuyu editlemek için sunucu filesine kadar kurdum ancak elimdeki files ile oyuna giriş yapabilmem için sanırsam pack root vb dosyaları metin2 clientine kurmam gerekiyor ve bu noktada kafam çok karıştı gerçekten saatlerdir denememe rağmen olmuyor. Metin2 2011 client indirdim kurdum daha sonra root ve local dosyalarını packledim ancak birde pack dosyası gerekiyor galiba o cliente atmak için ancak elimdeki fileste bu pack direk yok onun yerine makefull pack diye rar dosyası var gerçekten kafam çok karıştı ve bu noktada tıkandım başka bir forumda filesin paylaşıldığı konuda yorumlarda biride benimle aynı sıkıntıyı yaşamış cevap olarak "binary i yeni klasöre at pack diye dosya oluştur birdaha oluştur ve pack.py 'yi kapat sonra tek tek kapat" yazmış biri ancak hiçbişi anlamadım :D ekran görüntülerini atacağım bu packi nasıl cliente atabilirim ve sunucuya filesi kurdum ancak kendim nasıl gireceğim bilmiyorum clienti yükledim videolardaki gibi @Whistle arkadaşın beni yönlendirdiği videolara bakarak o cliente root ve pack dosyaları atıyordu videodaki arkadaş, ben rootu attım ancak pack yada mini_client adında bir dosya yok filesimde o dosya yerine atıcağım sslerdeki gibi dosyalar var

biri bana filesi kurduktan sonra nasıl sunucuya giriş yapabileceğimi ve bu aşağıdaki pack dosyalarını nasıl kullanılabilir hale getireceğimi öğretebilirse çok sevinirim.
oVCVis.png

oVCntQ.png

oVCQRt.png

Resimde tüm dosyalar açık durumda hepsini kapatmanız gerekiyor ama o fileslerde farklı bi kapatma türü vardı galiba

Nasıl yapılacağı ile ilgili videolu bir rehber hazırladım.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri