SType2 | Tüm Paylaşımlarım | Güncel

SType2

Üye
Editör
Üye
Ticaret Puanı
0
hakkimda.png

1- Tanışma Alanı | Merhaba MMOTUTKUNLARI Ailesi :)

panelweb.png

1- Metin2 PvP Panel - Web | Yepyeni bir index çalışması

quest.png

[SABİT] 1- Quest | Renkli Quest Yazımı ve Renkli Bugsuz Bar Sistemi
2- Quest | Geliştirilmiş [VIP] Madalyası Quest

grafikcalisma.png

1- Grafik Çalışmaları | Sade Mavi Tasarım MMO TUTKUNLARI adına :)
2- Grafik Çalışmaları | Metin2 Event Takvimi PSD Mevcut #2
3- Grafik Çalışmaları | Sayfa Kapak Fotoğrafı Tasarımı #3
4- Grafik Çalışmaları | Sayfa Kapak Fotoğrafı Tasarımı #4
5- Grafik Çalışmaları | Karanlık Sayfa Kapak Fotoğrafı Tasarımı #5
6- Grafik Çalışmaları | Sayfa Kapak Tasarımı #6
7- Grafik Çalışmaları | Metin2 Online Market Kampanya Tasarımı #1
client.png

1- Metin2 Pvp Client - Pack | [NASIL YAPILIR] Yeni İtem Ekleme (Zırh,Silah vs.)

Son düzenleme:
Sitemizin kurallarına ve işleyiş şekline ayak uydurduğunuz için teşekkür ederim.
Yakın bir zamanda kullanıcı terfilerinde değişiklik yapmıştık. Sanırsam okudunuz diye düşünüyorum ama ben gene de linki veriyim.
Duyuru : - Kullanıcı Terfilerinde Değişiklikler
Bu konuda da Tüm Paylaşımların kısmının öneminden bahsetmiştim. Tüm Paylaşımlar bölümünü sadece rütbe atlamak için gerekli bir adım diye görmek yerine sitemize gelen herhangi bir kişi sizin konularınızı daha rahat bulabilmesi için de gerekli bir bölümdür. :)

Sitemizin kurallarına ve işleyiş şekline ayak uydurduğunuz için teşekkür ederim.
Yakın bir zamanda kullanıcı terfilerinde değişiklik yapmıştık. Sanırsam okudunuz diye düşünüyorum ama ben gene de linki veriyim.
Duyuru : - Kullanıcı Terfilerinde Değişiklikler
Bu konuda da Tüm Paylaşımların kısmının öneminden bahsetmiştim. Tüm Paylaşımlar bölümünü sadece rütbe atlamak için gerekli bir adım diye görmek yerine sitemize gelen herhangi bir kişi sizin konularınızı daha rahat bulabilmesi için de gerekli bir bölümdür. :)

kurallar önemlidir uyanlar olduktan sonra :)
tabikide konu açmadan önce herşeyi baştan sona okuyarak yapıyorum paylaşımlarımı :)

kurallar önemlidir uyanlar olduktan sonra :)
tabikide konu açmadan önce herşeyi baştan sona okuyarak yapıyorum paylaşımlarımı :)
Normalde pek üyeleri sıkmamaya özen gösteriyorum. Çünkü fazla kural olunca insanları sıkar. Sadece iki adet kuralımız var. 1. Türkçeye özen 2. Konu düzenine özen. Açacağınız herhangi bir içerikle ilgili kısıtlama yok ne yazık ki. Düşündüğünüz herşeyi özgür bir biçimde paylaşabilirsiniz. :)

Normalde pek üyeleri sıkmamaya özen gösteriyorum. Çünkü fazla kural olunca insanları sıkar. Sadece iki adet kuralımız var. 1. Türkçeye özen 2. Konu düzenine özen. Açacağınız herhangi bir içerikle ilgili kısıtlama yok ne yazık ki. Düşündüğünüz herşeyi özgür bir biçimde paylaşabilirsiniz. :)

şuan için bi sıkıntı yaratmaz içerik konusunda fakat ilerleyen vakitlerde sorunlara yol açabilir diye düşünüyorum :)

Geri