Çözüldü Sistem nasıl sökülür?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

atier

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba günlerdir sistem nasıl sökülür diye araştırma yapıyorum ancak yeterli bir kaynak olmadığı için sonuca ulaşamadım anladığım tek şey #define ornek_system tarzı bir defineyi winmerge, grepwin gibi uygulamalarla aratıp kodlarını almak ama bu çok üstün körü daha detaylı bir kaynak yokmu ? Yada kaynağın ta kendisi olan birinin artık anlatma vakti gelmiştir ve yardımcı olmak ister :)

Çözüm
Hocam anladığım kadarıyla src tarafı bu şekilde halledilebiliyor peki pack tarafında nasıl yapılıyor acaba herkes oranın daha karışık olduğundan bahsetmiş burda ki kodları yada dosyaları nasıl bulabilirim
pack tarafında defineler aynı #define ENABLEOFFLINESHOP olduğunu düşünürsek defineden sonraki kısmı alman yeterli olacaktır ya da if app.ENABLEOFFLINESHOP diye de aratabilirsin. ayrıca uiscrptte ve rootun içinde ayrıdan uiofflineshop ve offlineshopwindow gibi dosyalar olabilir onları da almayı unutma. ve locale_game ve locale_interface dosyalarındaki şeyleri de aldın mı işlem tamamdır zaten syserrde eksik gördükçe tamamlarsın
aynen o şekilde söküp kendi srcne ekliceksin aslında üstün körü değil işin özü o ekstra farklı ya da detaylı bir anlatım görmedim ben hiç

aynen o şekilde söküp kendi srcne ekliceksin aslında üstün körü değil işin özü o ekstra farklı ya da detaylı bir anlatım görmedim ben hiç
Hocam anladığım kadarıyla src tarafı bu şekilde halledilebiliyor peki pack tarafında nasıl yapılıyor acaba herkes oranın daha karışık olduğundan bahsetmiş burda ki kodları yada dosyaları nasıl bulabilirim

pack tarafında defineler aynı #define ENABLEOFFLINESHOP olduğunu düşünürsek defineden sonraki kısmı alman yeterli olacaktır ya da if app.ENABLEOFFLINESHOP diye de aratabilirsin. ayrıca uiscrptte ve rootun içinde ayrıdan uiofflineshop ve offlineshopwindow gibi dosyalar olabilir onları da almayı unutma. ve locale_game ve locale_interface dosyalarındaki şeyleri de aldın mı işlem tamamdır zaten syserrde eksik gördükçe tamamlarsın

Çözüm
Tamamdır teşekkür ederim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri