Çözüldü Simya sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Ezworth

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, simya butonuna tıkladığım da böle bir hata alıyorum. Maxmi altyapı filesini kullanıyorum. En son bir değişiklik yapmadım sysar bulamadım ama gerekliyse eve geçince bir daha bakayım.
Simya_Kullanamazsin.jpg

Çözüm
Tamamdır bir daha ki konularımda daha dikkatli olacağım. Dediğiniz gibi öle oldu görevden sonra açılıyor bunu düzeltmek için internette şöle bir quest buldum. Ama sanırım 30 level olmasını istiyor doğru anladıysam bunu 30 then yazısını 1 then yapsam 1 levelde bile kullanabilirler mi?
Lua (Quest):
quest ds_give_qualification begin
    state start begin
        when levelup or login begin
            if pc.get_level() == 30 then
            ds.give_qualification()
        end
    end
end
end
Simyanın aktif olabilmesi için bir görev vardı. ETP düşürmeni sağlıyordu. Sanırsam ondan sonra açılması lazım.
Birde sitemizde hizliresim gibi harici servisler yasak. Resimleri foruma yükleyiniz. ;)

Tamamdır bir daha ki konularımda daha dikkatli olacağım. Dediğiniz gibi öle oldu görevden sonra açılıyor bunu düzeltmek için internette şöle bir quest buldum. Ama sanırım 30 level olmasını istiyor doğru anladıysam bunu 30 then yazısını 1 then yapsam 1 levelde bile kullanabilirler mi?
Lua (Quest):
quest ds_give_qualification begin
    state start begin
        when levelup or login begin
            if pc.get_level() == 30 then
            ds.give_qualification()
        end
    end
end
end

Çözüm
Evet kullanabilirler. :)
Bana göre yanlış bişey yapmadınız. Bu yüzden dikkatli olmanızı gerektirecek bişey yok. Bu tür sorunları yaşayanlar sadece siz değilsiniz. ;) Bu konuda onlar için rehber olur hem. o_O

Tamamdır :). Konu çözülmüştür, teşekkürler.
Geri bildirim için ben teşekkür ederim. Çözüldüğünü teyit ettiğinize göre konu çözüldü işaretlenip kilitlenmiştir. İyi çalışmalar dilerim. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri