Silkroad Trade Taktikleri-2 NPC Thieflerden Kurtulma Yolları

RaveqiD

Emekli Üye
Emekli Üye
tradevm5.jpg

Haritada Görülen Mor Renkli Yerlerde Atınızdan İnip Savaşmanız Lazımki Bu Çok Zorlayıcı Bir İş Olmayacaktır!Kırmızı Renkteki Yerdede Atınıza Pot Basarak Gemiciye Gidin!

Peki Bu Npc Thieflerden Nasıl Kurtulacaz?

Npc Thiefler Genellikle Geride Kalan Tradeye Saldırır Öncelikle Bir At Alıcaz! Ve Alttaki Resme Bakıcaz
Kabul Ediyorum Resim Kötü Oldu Ama

npcmj1.th.png.jpeg
Resimde Anlatılmak İstenen Şey White Horse Thief Atı Drumby Sizin Atınız! Thiefin Atı Sizin Atınızdan Hızlı Olacaktır Normal Olarak Ve O Öne Geçecektir Ama Üste Gördüğünüz (O Kadar Kötü Yaptım Ki Göremediğiniz)
Manevrayı Yaparsanız O Geride Kalacaktır Yani White Horse Açıktan Alacaktır Ve Bu Sayede Geride Kalacaktır Hem Sizin Hemde Kendi Thiefinizde Olna Gelecektir

Npc Thieflerden Kurtulmak İçin Yol 2 ;

Eğer Bir Köpeğiniz Varsa Tercihen Level +20 Onu Saldırtın Siz Kaçana Kadar O Ölmeyecktir Sizden Daha Çok Canı Var(Denenmiş Sistemdir) Siz Gözden Kaybolunca Yanınzaki Başka Bir Ölecek Hayvana KS Yaptırın Thief Köpeğinizin Hızına Yetişemeyeceği İçin Otomatik Olarka Kaybolacaktır!Eğer Benim İtim Ölüyor Diyorsanız 1000 Lik Pet Canlarından Kullanın!​

Npc Thieflerden Kurtulmak İçin Yol 3 ;​

Burda 2 Arkadaş Lazım 2 Arkadaşınızında Ligthing Skilinin Grass-Wind Skilinin Açılması Lazım(Tabanlama Skili ) Bundada İnsanları İt Yerine Koyacaksınız 1 Si Thiefe Saldıracak Siz Gittiğinizde O Skili Çalışıtrarak Tabanlıcaklar

Malları Kaptırmama Taktiği ;

Bu Taktikle 2-3 Yıldızlı Malları Bile Götürebilirsiniz!Bunun İçin Yanınızda Dolaşan +20 Bir Arkadaşınız Lazım Siz Ölürde Mallarınız Düşerse Hemen Thief Olup Kendi Malları Alıp Sizide Kaldırıp Belirli Bir Yerde Deveyi Yıktıktan Sonra Mallar Tekrar Size Geçer Thief Oyuncu(Arkadaşınız) Oyundna Çıkıp Tekrar Girer!(Giysi Zamanı Bitsin Diye) Ve Tekrar Öldüğünüzde Yardımcınız Thief Olacaktır​

Not :Taktikte Kesinlikle Leather Gibi Saçma Sapan Mallar Almayın Ne Kadar Az Mal Düşerse Arkadaşınızın Toplaması Daha Kısa Sürer Unutmayın!

Bende Zaten Bir Tane Var Taktiği

Yanınızda Level 20 Bir Arkadaşınızı Sizi Kovalıyormuş Gibi Yani Yakalayıp Npclerini Peşinize Takıyormuş Gibi Atıyla Sizin Yanınızda Dolaşsın Hunter Gelir Öldürür Ama O Gidince Kaldırırısınız Beraberlik Yine Devam Eder Ve Bu Sayede Şimdi İndirsem Bile Diğer Thief Alacak Diye Hiç Bir Player Thief Size Bulaşmaz

Benden Bu Kadar Hepsi Denenmiştir!Yaptımda Olmadıda Cartıdı Durtudu Çakkıdı MAkkıdı Müessemiz Kabul Etmez

Geri