Yardım silah dds,tga yolu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

SerhatD

Çaylak Üye
Üye
1601031442852.png

bu silahın dds, tga dosyası oalan varmı indirdiğim dosylarda mevcut değil

.TGA dosyası yoksa bir şekilde temin etmelisiniz veya internetten itemler için icon yapımı ile ilgili videolar izleyebilirsiniz.
DDS dosyasına gelince de, bu şekliyle oyuna eklemeyi deneyin. Nadiren de olsa bazı model dosyalarında .dds görünümü GR2 ile tümleşik olabiliyor.

.TGA dosyası yoksa bir şekilde temin etmelisiniz veya internetten itemler için icon yapımı ile ilgili videolar izleyebilirsiniz.
DDS dosyasına gelince de, bu şekliyle oyuna eklemeyi deneyin. Nadiren de olsa bazı model dosyalarında .dds görünümü GR2 ile tümleşik olabiliyor.
Bunda da tümleşik olması lazım çünkü model renkli halde şuan

Eklemiş olduğun silahın .dds'sini eklemene gerek yok item_list ve local item_proto üzerinden eklediğin zaman zaten kaplaması olacaktır. Ayrıca grany viewer üzerinden Texture list kısmına bakarsan .dds nereden çektiğine bakabilrisin. Ben senin için .tga dosyasını yüklüyorum dediğim gibi .dds ile işin yok burada eğer çok istiyorsan dediğim gibi Texture list kısmında o silahın .dds'sini nereden çektiği yazıyor.

Dosya Eklentileri

• ninb220.rar
    1,2 KB · Gösterim: 20
Geri