Şikayet, İstek ve Öneri Odası İçin Bilgilendirme | MMO Tutkunları
Sitemize reklam vermek isterseniz @Whistle'a özel mesaj atabilir veya mmotutkunlarii@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz..
 1. Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Duyuruyu Kapat
 2. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemiz hakkında sizlerin görüşünü alabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz. Bu sorulara yanıt vermek isterseniz tıklayınız

Şikayet, İstek ve Öneri Odası İçin Bilgilendirme

'Şikayet, İstek ve Öneri Odası' forumunda Whistle tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Whistle

  Whistle Ruhsuz Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi

  7.385
  2.360
  2.481
  Merhaba arkadaşlar,
  ForumLinkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız..., Forum yönetimi biçimi altında "Üyelerin önerileri nasıl tartışılır" maddesinden yola çıkarak bu bölümü açtım.

  Mevcut yönetim sisteminde alacağımız kararları yönetimde bulunan herkes tarafından oylanıyor. Bizde sitemizin daha demokratik olması için Üyelerinde yönetimde söz hakkı olmasını istedik. Bu hususta eğer yönetime öneri sunmak istediğinizde. Önerinizi detaylıca açıklayıp anket açın. Evet veya Hayır şeklinde.

  Açtığınız anketleri forum üyelerinin oylaması gerekmektedir. Eğer istediğiniz şey kabul edilirse bu konular yönetim tarafından tekrar oylanacak ve yönetimden de onaylanırsa öneriniz işleve geçirilecektir.

  Bu hususta sitemizde düzeltilmesi, eklenmesi istediğiniz şeyleri öneri olarak açmayı unutmayın. ;)

  Oylama kuralları;
  • Anketi oluştururken kimin hangi seçeneğe oy verdiğini kapatınız.
  • Oy vermeyenlerin sonuçları görmesini kapatınız.
  Bu hususta herkes kendi vicdanına göre oy verecektir.

  Oylama için kampanya yürütebilir mi?
  • Evet, önerinin lehinde ve alehinde forum içinde kampanyalar yürütebilirsiniz. Yalnız üslup seviyesine dikkat edin ve birbirinizin sözlerine kulak veriniz.
   
  Enver A bunu beğendi.
Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.