Çözüldü Sıfırdan Files Oluşturma Serisini İzleyerek Files Oluşturdum Oyuna Girerken Atıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

xxicecupexx

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba. Server kısmında her şey düzgün gözüküyor şuan puuty'de sockstat -4 -l yazınca bütün corelar açık görünüyor (auth , db ,ch1,ch2,ch99) fakat client kısmında current_EN_clientini kullandım ve @Whistle 'ın build ettiği clientleri kullanıyorum. Fakat rootu düzenleyip atınca oyun açılır açılmaz kapanıyor ve böyle bi syser var yardımcı olursanız sevinirim.
0920 23:19:00500 :: CANNOT_FIND_PACK_FILE [sound/effect/etc/dropitem/dropitem.mss]
0920 23:19:01330 ::
introLogin.py(line:1228) NotifyChannelState
Kanal üzerinden herhangi bir bilgiye ulaşılamadı. - <type 'exceptions.KeyError'>:2
0920 23:19:01330 :: ============================================================================================================
0920 23:19:01332 :: Abort!!!!

serverinfo.py dosyasını düzenlerken yazım hatası yapmış olabilirsiniz. Tekrardan kontrol ediniz.

Şu şekilde serverinfo yu atsam bakabilir misin yanlış var mı diye. Sabahtan beri videoları izleye izleye gidiyorum artık bi hata varsada göremiyorum galiba.
Python:
import app
app.ServerName = None

SERVER1 = {
    "name" : "MMO Tutkunlari",
    "host" : "192.168.1.XX",
    "auth" : 11901,
    "ch1" : 13900,
    "ch2" : 13922,
}

STATE_NONE = "..."

STATE_DICT = {
    0 : "....",
    1 : "NORM",
    2 : "BUSY",
    3 : "FULL"
}

SERVER01_CHANNEL_DICT = {
    1:{"key":11, "name":"CH1", "ip":SERVER1["host"], "tcp_port":SERVER1["ch1"], "udp_port":SERVER1["ch1"], "state":STATE_NONE,},
    1:{"key":12, "name":"CH2", "ip":SERVER1["host"], "tcp_port":SERVER1["ch2"], "udp_port":SERVER1["ch2"], "state":STATE_NONE,},

}

REGION_NAME_DICT = {
    0 : SERVER1["name"],       
}

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
    0 : {
        1 : { "ip":SERVER1["host"], "port":SERVER1["auth"], },

}       
}

REGION_DICT = {
    0 : {
        1 : { "name" :SERVER1["name"], "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },                       
    },
}

MARKADDR_DICT = {
    10 : { "ip" : SERVER1["host"], "tcp_port" : SERVER1["ch1"], "mark" : "10.tga", "symbol_path" : "10", },
}

Kodda bi sorun gözükmüyor. Kendi root dosyamı eke ekledim. İndirip deneyebilir misiniz?

Dosya Eklentileri

• altyapi rehberi root.rar
    440,1 KB · Gösterim: 20
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri