Çözüldü Sandığa Seçmeli Binek

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ercumerc19

Geliştirici
Geliştirici
MT Üye
Editör
Merhaba Mmotutkunları forum üyeleri

Nesne marketten aldığım binek nesne depoma geliyor ve hemen kayboluyor.Bunun çözümünü bütün binekleri tek bir sandığa koyup ordan oyunucu seçsin diye düşündüm fakat kullanılmayan bir sandık için object klasörüne object/50192/use/binek.start dosyasını attığımda çalışmıyor .start ./qc diyede okutulmuyor bu sorunumu nasıl çözebilirim.

Şimdiden sağolun hayırlı günler/akşamlar.

Bunu çözmek için nesne market scriptinize süreli itemlere destek vermeniz gerekiyor. Eğer kullandığınız nesne markette düzenleme yapamıyorsanız paneli yazan kişiye bu durumu bildirebilirsiniz.

Hocam nesne market sadece bir örnekti ben böyle bi sandık için ne yapmalıyım. Yani sağ tıkladığımda ışınlanma yüzüğü gibi seçenek gelsin istiyorum içeriği yazıyorum fakat yeni klasör açıp use nin içine attığımda çalışmıyor ama varolan başka bi sandığın içeriğiyle değiştirdiğimde çalışıyor

Queste belirlediğiniz sandığın type değerini ITEM_QUEST olarak değiştirdiniz mi?

Değiştirmiştim fakat siz söyleyince birdaha baktım ftpde 2 tane item_proto varmış biri game/cores/db nin içinde ben bunu değiştirmiştim diğeri /game/share/conf içindeymiş bunu değiştirince sorun çözüldü çok sağolun hayırlı akşamlar

Çözüldüğüne göre kapatıldı. Yardımları için @Whistle'a teşekkürler.

Değiştirmiştim fakat siz söyleyince birdaha baktım ftpde 2 tane item_proto varmış biri game/cores/db nin içinde ben bunu değiştirmiştim diğeri /game/share/conf içindeymiş bunu değiştirince sorun çözüldü çok sağolun hayırlı akşamlar
Sadece tek bir yerde o dosyalar olabilir. Eğer proto dosyalarınız /game/share/conf dizini içindeyse game/cores/db içine symlink oluşturmanız gerekecek.

Çözüldüğüne göre kapatıldı. Yardımları için @Whistle'a teşekkürler.
Şu sıralar yönetim paneline kafamı gömdüm çıkartamıyorum. :D Konuyu güncellediğiniz için teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri