Uygulandı: Reset Hakkında

Reset Atılsın mı?

• evet

Oy: 5 83,3%
  • hayır

Oy: 1 16,7%

• Toplam katılım
    6
  • Anket kapatıldı .
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

heradon1

Üye
Üye
Evet arkadaşlar bu güzide oyunumuz Casro2'yi beğenip oynayanlardan mantıklı düşünmelerini rica ediyorum. Daha önce bir oylama yaptık ama hayır isteği geldi ve sıfırlanmadı. Görüyoruz ki sevdiğimiz Casro2'nin geleceği pek de iyiye gitmiyor.
Oyuncuları görmüyoruz. Oylama için herkesten tekrar mantıklı düşünmelerini rica ediyorum.
Yönetimden de rica ediyorum bunu. Lütfen sizlerde oy verin. :)
Oylamanın tekrar yapılması göze batıyor. Umarım herkes yanlış yapılanın farkındadır.
İyi günler dilerim.

( Gözünüzü seveyim sıfırlayın da zevk alalım şu oyundan )

o hayır diyenler kendi kendileri ile oynamaya en fazla 1 ay daha devam eder sonrada bırakır zaten

Yine oylama yapıyoruz evet çıkar umarım hayırcılar uğramadı daha ama benim görüşüm yönetimin şuan sıfırlama işlemene başlaması.
Sonuçta oyuncuların emeği var ama sizlerinde bunca uğraşı heba oluyor.
Kimse olmazsa anlamı yok sanuçta.

söyledim ben bunları anlatamadım zaten kendileri de bıraktı server resetlenip reklamlar atılacak sonra açılacak diye düşünüyorum yönetimin isteği de bu zaten

Oylanan konunun tekrar açılmasının bir anlamı yok gibi.
Çoğu kritik durumlarda oyuncularımıza oylama hakkı sunmamıza rağmen verilen tercihin yanlış olduğunu görürsek zaten çıkan sonucu veto ederiz. Sıfırlama konusunda çalışmalarımız ise devam ediyor. Oyunda eksik gördüğümüz şeyleri tamamlamaya çalışıyoruz. Sıfırlamaya yönelik girişim başlatıldığında detaylı çalışma takvimi forum üzerinden bildirilecektir.

Oylanan konunun tekrar açılmasının bir anlamı yok gibi.
Çoğu kritik durumlarda oyuncularımıza oylama hakkı sunmamıza rağmen verilen tercihin yanlış olduğunu görürsek zaten çıkan sonucu veto ederiz. Sıfırlama konusunda çalışmalarımız ise devam ediyor. Oyunda eksik gördüğümüz şeyleri tamamlamaya çalışıyoruz. Sıfırlamaya yönelik girişim başlatıldığında detaylı çalışma takvimi forum üzerinden bildirilecektir.
bizde tamamen bunu istiyoruz hem sizin için hem bizim için en mantıklı karar bu bekliyoruz merakla

:) böyle olucağı belliydi zaten sıfırlandığı an başlıyoruz anlaşılan :)
Bu sefer araf senide tanımam sdadsa :)
Bu arada arafcım daha önceki tatsızlıklardan haberdarım.
Gerçi çokta önemi kalmadı hepsi bırakıp gittiği için.
Umarım daha düzgün seviyeli bi rekabet olur.
Karşımda sen olmayınca zevki çıkmaz yanlış anlama :)

Oyun bu. Rekabet her zaman olacak. Oyunda yaşanan düşmanlıkları buraya yansıtmamanız lazım. Oyun başka topluluk başka. ;)
Bu gece uzun bir toplantı yaptık. Her şeyi ele aldık. Tekrar gene bir toplantı daha yapacağız. Ondan sonra resmi olarak detaylı bir duyuru geçeceğiz. Sizden isteğimiz halen gördüğünüz eksik şeyler varsa bize bildirmeniz.
Şimdiden teşekkür ederim. [emoji1367]

Son düzenleme:
bekliyorum kendi adıma merakla açıklamayı
Oyuna gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Sizlerin bu inancı sayesinde oyuna verdiğimiz uğraşların boşa olmadığını görüyoruz. :)

Önerinin tekrar sunulması ve kabul edilmesi ile beraber bu öneri kabul edilmiştir ve uygulamaya alınmıştır.
Konu öneki "Uygulandı" olarak değiştirilmiştir ve konu yanıtlara kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri