PvP Serverlerini Tanıtanlara Uyarı (Tanıtım Yapmadan Önce Oku)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

S İ N İ R L E N M E K
Site yetkilisi
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Pvp server tanıtımı yaparken daha çok dikkat çekmek için milli değerler ve bayramlar üzerinden prim sağlayan tanıtımlar kesinlikle yasaktır.
Daha önceden bu kuralı ihlal eden kişiler forumdan süresiz bir şekilde uzaklaştırılıp konusu silinmiştir.

MMO Tutkunları Hizmet Sözleşmesinde;
ATATÜRK ve diğer 3. şahıslar aleyhine yazılan iletiler
MADDE 13

1. Bu platformda Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ULU ÖNDER Mustafa Kemal ATATÜRK'ün şahsına ve topluma kazandırdıklarına ilişkin 5816 sayılı ATATÜRK ALEYHİNE İŞLENEN SUÇLAR HAKKINDA KANUN'a aykırı ve toplum vicdanına sığmayan hiçbir ileti yazılamaz,paylaşım yapılamaz,ticari eylemde bulunulamaz.
  2. Üyeler, dünya ülkelerinin devlet başkanları,devlet büyükleri,siyaset ve din adamları ve diğer 3. şahıslar aleyhine konusu suç teşkil eden hiçbir paylaşımda bulunamaz,ileti gönderemez ve ticari eylemlerde bulunamaz.
  3. Bu maddenin 1. fıkrasına aykırı hareket eden üye; süresiz, bu maddenin 2. fıkrasına aykırı hareket eden üye; 5 ila 30 gün süresince forumdan uzaklaştırılır.

Söz konusu kurallar Madde 13'de cezaları ile birlikte belirtilmiştir. Üye olurken altta kuralları kabul ediyorum seçeneğini seçen herkes kuralları okuyup kabul etmiş sayılır.

Ticarette nezaket önemlidir. Bazı değerler üzerinden haksız kazanç sağlamaya çalışan kişiler başta TC 5816. maddesini ihlal etmesi ve MMO Tutkunları Hizmet Sözleşmesi Madde 13'ü ihlal etmesi sebebiyle; Madde 13, 3. fıkrada belirtilen cezalar verilmektedir.

Bu kurallar tüm forumu kapsamaktadır. Fakat en çok ihlal bu bölümde yapıldığı için uyarı niyetinde bu konuyu açmayı yarar gördüm.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri