Çözüldü PuTTY Connection refused Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

emreberk1

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
M2KSF 2.0.0 Filesini kulanıyorum sorunsuz çalısırken putty Connection refused hatası almaya başladım filesi tekrar kurmam ragmen sorunu cözemedim forumda konular baktım fakat cozülmedi yardım edebilecek varmı

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Sunucu config bilgileri ile navicat bilgilerinin uyuştuğuna emin olun mysql klasörünün izinlerini 777 yapın.

cd /var/db
chmod -R 777 mysql

Merhaba @emreberk1 sorunla karşılaştığın zaman bsd makinayı kontrol ettiniz mi?
Belki yeterli alana sahip değilsinizdir ve bundan dolayı bsd şu şekilde hata verir bahsettiğiniz hata ile birlikte:
Kod:
error: Couldn't create pid file ''/var/run/sshd.pid'': No space left on device

Daha dün yönetimden arkadaşımız da bu sorunla karşılaştı ve belki probleminiz aynıdır.
Belki size yardımcı olabilir. @Yenicerii

Verdiğiniz ram miktarı yetmezse , depolama alanı yetmezse , navicat bilgileri uyuşmazsa , protolar hatalı ise bu hatayı alırsınız :) syserr olmadan yardımcı olmak çok zor

SYSERR:
SYSERR: Mar 15 17:34:47 :: Set_Proto_Item_Table: ItemProto Reading Failed : Invalid value. (index: 3, col: 3, value: ARMOR_GLOVE)
SYSERR: Mar 15 17:34:47 :: Set_Proto_Item_Table:     0 ~ 3 Values: 23000,0,2,

Son düzenleme:
Proto dosyalarını okurken hata çıktığı için oyunu açmıyor. Bu temel güvenlik sistemi. Çünkü item yüklenemiyor. Eğer oyun açılsa sistem bozulurdu.
ARMOR_GLOVE filesinizde tanımlı değilmiş. Bahsettiği satırlara gelerek bu değerleri silin veya kaynak kodlarına tanıtın

SYSERR:
SYSERR: Mar 15 17:34:47 :: Set_Proto_Item_Table: ItemProto Reading Failed : Invalid value. (index: 3, col: 3, value: ARMOR_GLOVE)
SYSERR: Mar 15 17:34:47 :: Set_Proto_Item_Table:     0 ~ 3 Values: 23000,0,2,
Whistle Çok güzel acıklamış proto yedeklerinizi atıp tekrar deneyin. Bende bir filesimde proto'ya yanlış ekleme yaptığımda böyle bir hata veriyordu.

Büyük ihtimal zırh veya silah eklerken konuda verilen proto'ya eklenilicek olan hazır yazıyı kopy paste yapmışsınız. Size önerim item_proto'nuzdaki kendi zırhınızdan kopy paste yapıp kodlarını ve bazı bileşenleri değiştirirerek ( Level , Defans gibi ) kullanmanızdır.

Şu iki videoyu bi inceleyin isterseniz.

Proto dosyalarını filese uyarlama 1

Proto dosyalarını filese uyarlama 2

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri