♕【PREMIUM】♕ ◤3D LOGO MAP HİZMETLERİ ◥ 【ORTAK KÖY-FARM-BOSS RING-YENİ KÖY DİZAYNI】≼Phaselis Map Works≽ Global Haritalar✅

Nasıl bir map yaptırmak istiyorsunuz?

• Köy Görünümü

Oy: 0 0,0%
  • Zindan

• Ortak Köy-Dönüşüm Map

Oy: 2 66,7%
  • Farm Map

• Savaş alanı

Oy: 1 33,3%

• Toplam katılım
    3

Tengrist

MT Üye
MT Üye
pmw2tntm-jpg.84923

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Turkish: Hizmetlerimiz:
-Logolarınızın 3D Hale getirilip, istediğiniz maplere ekleyebiliriz
-Köy tasarımlarınızı isteğinize göre revize edebiliriz
-Ortak Köy ve Cube mapleri tasarlayabiliriz
-Official mapleri 2022 senesine uygun getirebiliriz
-Savaş, Lonca, Etkinlik, Balık mapleri
Detaylı bilgi için Discord: Viello#7071 İ
İnternet sitem:

Daha önce teslim ettiğim bazı mapler için:

English:
Our services:
-Prepare 3D logos and add them to the maps you want
-Revise your village designs according to your request
-New Common Villages and Cube maps
-Redesign office maps suitable for 2022
-War, Guild, Event, Fish maps
For detailed information Discord: Viello#7071
My website:

Some of the maps which my clients bought:

Son düzenleme:
güzel işler çıkarıyorsun ortaya fakat benim merak ettiğim soru şu: "Her map her filesta çalışır mı, uyumsuzluk vb. sıkıntılar yaratır mı,onu merak ediyorum".Birde özelden fiyat alabilirsem çok iyi olur.

güzel işler çıkarıyorsun ortaya fakat benim merak ettiğim soru şu: "Her map her filesta çalışır mı, uyumsuzluk vb. sıkıntılar yaratır mı,onu merak ediyorum".Birde özelden fiyat alabilirsem çok iyi olur.
Gr2 surumleriyle bazen sorun çıkıyor eski files kullanıyorsan 2.11 ws filan desteklemiyor ben jotun setini bile ekliyimedim geçen

Selam değerli insan, başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
- Bu insan ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz, herkese sonuna kadar saygı gösteren ve bir hassa aynı şekilde bu saygıyı hak eden vizyon sahibi bir insan. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Gr2 surumleriyle bazen sorun çıkıyor eski files kullanıyorsan 2.11 ws filan desteklemiyor ben jotun setini bile ekliyimedim geçen
Merhabalar gr2 sürümü olarak 2.4 ya da 2.6 olarak kullanıyorum kendi objelerimde, piyasadaki çoğu files 2.9 kullanıyor, 2.11 olan objeleri vs düşürüp oyunda gösterebiliyorum böylelikle.
Selam değerli insan, başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
- Bu insan ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz, herkese sonuna kadar saygı gösteren ve bir hassa aynı şekilde bu saygıyı hak eden vizyon sahibi bir insan. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
Çok sağ olun hocam değerli yorumunuz için.

novaline var bende Whistle'nın yapmış olduğu
2.9 ya da 2.11 dir diye tahmin ediyorum o filesın gr2 sürümünü tabi konusundan ya da sizdeki dosyalardan detaylı öğrenebilirsiniz.
Acaba silah vede zırh çizimi yapabiliyormusunuz
Yapmaya başladım fakat henüz satışa sunmayacağım, hedeflerim arasında hazır mapler hazırlayıp kredi kartıyla site üzerinden alışveriş yapabilinmesini sağlamak, kurban bayramı, cadılar bayramı, paskalya gibi konseptlere düşünüp globale açılmayı düşünüyorum. İlginiz için sağ olun :)

Hayırlı satışlar, güvenlidir. 3 adet map satın aldık sorunsuz yapıp teslim etti.

20.07.2023 tarihine kadar %25 indirim, sen de kişiye özgü haritalar ve logo istiyorsan bu fırsatı kaçırma.

Dosya Eklentileri

• 360_F_355642123_0MEg3iwVkid6gUpOuosuXM7rasMp1ARs.jpg
    360_F_355642123_0MEg3iwVkid6gUpOuosuXM7rasMp1ARs.jpg
    52,3 KB · Gösterim: 37
Geri