Çözüldü Portal Eklemeyi Öğretebilecek Varmı

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kullanici

MT Üye
MT Üye
Arkadaşlar bugün çok fazla az kaynağın olduğunu ve kaynaklarında yeterince yeterli olmadığını fark ettiğim bi konu hakkında yardım istiyorum
elimde üzerinde portallar ekli olan bikaç map var fakat nasıl portal eklicek onu bilmiyorum bi yere gitmesi için
bunu detaylı analatıcak birisi varmıdır teşekkürler

Yardım konuları eksik kaynakların kapanması açısından çok faydası oluyor. Aslında zor değil. Mob ekler gibi ekleniyor. Mob_proto’dan portalları kontrol edin. İsim olarak format şu şekilde: portal_ismi x y.

x ve y kısmına ışınlanmasını istediğiniz koordinatları yazacaksınız. Daha sonra npc sabitler gibi haritaya sabitliyorsunuz. :)

Sayın whistle verdiğin bilgiler için sonusz kere teşekkürler sayende yaptım ama aynı mapın içinde bi yere ışınlanmak istiyenler mob protoda goto satırlarını kopyaalasınlar
İstediğim bilgiye ulaştım konu kilit

Önemli değil. :) Zaten hayatımızın amacı deneyimlerimizi başkalarına aktarmak. ^_^
Çözüldüğüne göre konu başlığı güncellenmiştir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri