Piyasanın En Gelişmiş ve Sorunsuz 249-250 Filesi Satışta

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

maryam38

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkeze merhaba arkadaşlar büğün metin2 Camiasına veda ediyorum gözüm gibi baktığım filesimi satışa koyma kararı aldım Serverden bir Kare paylaşıyorum Kur aç Seklindedir oyun Core vb hıc bır sorunu yoktur test Edilmiştir server

files 400 Onllinede test edilmiştir

Tanıtım tıkla :

Sınırsız destek veriyorum filesim hakında

2.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG
5.PNG
7.PNG
0511_222300.jpg
Ekran Alıntısı.PNG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Ücret bilgisini Ö.M ile alabilir miyim?

bu files ücretsiz şekilde paylaşıldı ne diye millete satıyosunuz? komiklik yapma peşinde misiniz komik değilde çünkü söyliyim. Bizim ülkedeki insanlarda kendi ülkesinde ki insana anca yamuk yapma peşinde koşsun bişeyi satacam diye adamın parası emeği anında çöp ediyosunuz yazık yazık bi insan bu yüzden bişey alırken 1 değil 2 değil en fazla 100 kez düşünmek zorunda kalıyor, güvenilir yanınız kalmıyor!

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sonrada dersiniz tabi (AmA bİz gÜnCellEdiK buNu yHa!) :(

ilk başta forumda solo2vslik server files ismiyle açılan konu kapatıldıktan sonra moderatör alex olan şahıs tarafından birkere daha açılıyor. Milletde tabi paylaşılmış olmasına rağmen bunu bilmeyip sadece bu sitedeki olaylarla ilgilendiği için güvenmekten başka çaresi kalmıyo. Biraz daha zorlayın bence öyle olmaz public olan bütün herşeyi satmalısınız alın terin emeği nedir ki zaten sizin için kolay kazanılıyo para değil mi? aynen kardeşim böyle devam edin

bu files ücretsiz şekilde paylaşıldı ne diye millete satıyosunuz? komiklik yapma peşinde misiniz komik değilde çünkü söyliyim. Bizim ülkedeki insanlarda kendi ülkesinde ki insana anca yamuk yapma peşinde koşsun bişeyi satacam diye adamın parası emeği anında çöp ediyosunuz yazık yazık bi insan bu yüzden bişey alırken 1 değil 2 değil en fazla 100 kez düşünmek zorunda kalıyor, güvenilir yanınız kalmıyor!

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

sonrada dersiniz tabi (AmA bİz gÜnCellEdiK buNu yHa!) :(

ilk başta forumda solo2vslik server files ismiyle açılan konu kapatıldıktan sonra moderatör alex olan şahıs tarafından birkere daha açılıyor. Milletde tabi paylaşılmış olmasına rağmen bunu bilmeyip sadece bu sitedeki olaylarla ilgilendiği için güvenmekten başka çaresi kalmıyo. Biraz daha zorlayın bence öyle olmaz public olan bütün herşeyi satmalısınız alın terin emeği nedir ki zaten sizin için kolay kazanılıyo para değil mi? aynen kardeşim böyle devam edin

Dolayısıyla konu kapatıldı.

Yakın geçmişte ticaret bölümlerine satış konusu açılabilmesi için kimlik doğrulama şartı getirmiştik.
Kimlik Doğrulama Özelliği

Bu konu daha eski zamanda açıldığı için aktif kalmış. Ancak hala aktif olarak satış işlemleri yürütüldüğü için konu sahibi kimlik doğrulaması yapana kadar satış konusu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri