Pi Network | Yakın Geleceğin Yeni Sanal Para Birimi - Pi Coin

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Konuyu buraya açıyorum çünkü içerik bakımından sadece bir uygulamadan ibaret olmadığı için ve bir bakımda gündemde olduğu için bu kategoriyi daha uygun gördüm.

Sizlere 'bir umut' niteliğinde, ve şu an ilgi odaklarından biri haline gelen Pi Network sisteminden bahsetmek istiyorum.
Elbette görenler duyanlar vardır, ancak burada bilmeyen arkadaşlarımızı aydınlatmak amacıyla bu konuyu açmak istedim.

rr.png

Nedir bu Pi Network?

Pi Network
, davetiye kodu sistemiyle çalışan bir uygulamadır. Pi Coin'in, gelecek zaman için kullanılmasını hedeflediği yeni para biriminin temeli diyebiliriz. 2019 yılında beta sürecindeydi, fakat şu an yaklaşık +10 milyon kullanıcıya sahip. Başlangıç temeli bitcoine büyük ölçüde benzediği için bir hayli ilgi gören Pi Coin, şu an borsacıların ve bu işlerle uğraşanların yan cebinde hazırda bekletilen ve kullanılan bir sistem durumunda. Elbette bu konuda sadece başlıkta yazdığım cümleye fazla takılmamak gerek, işin sonucunda koca bir hiç ile de karşılaşmamız mümkün :)

Yani şunu belirteyim, şu an için bu sistemin herhangi bir kazancı veya getirisi yok. Sadece ve sadece telefonunuzdan uygulamayı indirip, her 24 saatte bir giriş yaparak varlığınızı korumanız gerekiyor. Hiç bir şekilde adres veya kimlik bilgisi istenmiyor. Uygulamayı sadece telefon numaranızla doğrulayıp kullanabilirsiniz.

Kısaca; bu kripto para birimi için çok fazla olumlu yönde yorum mevcut. Az da olsa olumsuz yorumlar da mevcut elbet. İnanan da var, inanmayan da.. Fakat bir şey kaybetmeyeceğimizi hesaba katarak ve bir zamanlar yüzüne bakılmayan bitcoin'in şimdi nasıl değerlendiğini göz önünde bulundurarak, sadece 24 saatte bir, bir uygulamaya giriş yaparak yatırım yapabileceğiniz bir sistemi kullanmanın hiç bir sakıncası olmaz bence :) Şahsen bana göre denemeye değer nitelikte.

Uygulama ve Sistem Hakkında Temel Bilgiler:

- Referans olmadan giriş yapamazsınız.(Sadece kayıt olurken)
- Uygulamaya kayıt olurken adınızda ve soyadınızda türkçe karakterler kullanmamalısınız. (Örneğin: Çağrı yerine, Cagri yazmanız gerekiyor)
- Eğer isminizi yanlış yazdığınızı fark ederseniz, bunun için 14 gün süre tanınmış. Bu süre içinde BİR DEFALIĞINA MAHSUS adınızı ve soyadınızı düzenleyebilirsiniz.
- Referans kodu ile davet ettiğiniz her kişi size 1 pi kazandırıyor.
- 3 günü düzenli olarak tamamladığınızda yeni bir aşama açılıyor. Bu noktada, uygulamayı kullanan 5 aktif arkadaşınızı güvenlik çemberi denilen alana dahil edip, günlük kazancınızın katsayısı artmış bir şekilde mining yapmaya devam ediyorsunuz.
- Günlük bir defa giriş yaptıktan sonra, sonraki 24 saate kadar uygulamayla hiç bir işiniz yok. Telefonunuzu, internetinizi vs. gerektiğinde rahatlıkla kapatabilirsiniz.
- Uygulamaya(Pi Network) Play Store ve AppStore üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeterli ve daha fazla bilgi uygulamanın bizzat kendi içine yer almaktadır. Ben burada sadece sistemin ne olduğundan ve uygulamanın kendisinden bahsederek sizi bilgilendirmek istedim.

Eğer sisteme katılmak isterseniz ve elinizde bir referans kodu mevcut değilse, vaqabond1 kodunu kayıt esnasında referans olarak kullanabilirsiniz.
Burada kendi kodumu paylaşıyor olmam lütfen yanlış anlaşılmasın. Sadece ihtiyaç duyanlar kullanabilsin diye paylaşıyorum, başka bir yerden başka bir referans kodu edinenler dilediği gibi kullanabilirler.

Geri