Phantomers Giriş Hatası

hido06

Üye
Üye
hayırlı iyi akşamlar ve hayırlı iyi günler dilerim. arkadaşlar Phantomers oyunu giriş hatası veriyor ve hata ismi (Can not connect to the account server!) Fotoğraf da gördünüz gibi ve bu hatayı bilmediğim için burayı yazmayı düşündüm ve internet sitelerinden araştırdım bulamadım onun için çözümünü belki burda bulurum diye düşündüm.
Not: forumda bir hatam olduğusay veya yanlışım olduysa ve hatayı bilmediğim için açılmıştır konu kusura bakmayın ve teşekkür ederim.
P0ZGl9.png

Son düzenleme:
Sorunu biraz araştırdım. File check yapıldığında "C:\Program Files (x86)\Phantomers\Bin32" dizini içerisinde "DevSettings.xml" isimli dosyanın silinmesi veya zarar görmesi halinde oluşuyor denilmiş. Çözüm içinse şu yollar sunulmuş;

1.yol: Linki hatalı olduğundan ve indirme yapmadığından manuel yolu anlatıcam direk.
Manuel Yol;

Bir not defteri açıp şu kodları yazıyoruz;

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>
<!-- ? ??? ??????? ???? ???? -->
<DevSetting>
<Server ip="login.phantomers.nttgame.com" port="10000" desc="????" />
<Local Code="3" />
<Account id="" remember="false" />
<Notice url="
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
" />
<Billing url="
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
" />
<Initialized check="1" />
</DevSetting>
Ardından adını "DevSettings.xml" olarak değiştirip, "C:\Program Files (x86)\Phantomers\Bin32" dizinine yapıştırıyoruz.

Kaydederken, Farklı Kaydet dedikten sonra, Kodlama kısmında UTF-8 yazmasına dikkat edelim.

NOT: Bulduğum alıntıdır. Düzeltir mi sorun çıkartır mı bilmiyorum. Yapmadan önce bir daha araştır istersen. Bulduğum kaynakla karşılaşırsın zaten :)

@Jeex Teşekkür Ederim kardeşim bu konuyu ilgilendiğin için ben internet sitelerinden baktım baktım bulamadım araştırdım olmadı zaten ilk indirdim de en'az 5-10GB Aldı :D bir ''DevSettings.xml'' denilen bendekini yedeğinimi alayım yoksam o bendeki dosyayı sileyim'de bu şuan yazdığınızmı yapıp da "C:\Program Files (x86)\Phantomers\Bin32" dizisine yapıştırayım kararsız kaldım şuan wallahi :rolleyes:

@Jeex Teşekkür Ederim kardeşim bu konuyu ilgilendiğin için ben internet sitelerinden baktım baktım bulamadım araştırdım olmadı zaten ilk indirdim de en'az 5-10GB Aldı :D bir ''DevSettings.xml'' denilen bendekini yedeğinimi alayım yoksam o bendeki dosyayı sileyim'de bu şuan yazdığınızmı yapıp da "C:\Program Files (x86)\Phantomers\Bin32" dizisine yapıştırayım kararsız kaldım şuan wallahi :rolleyes:
Valla kardeşim en iyisi yedeğini almak. Birşey olursa hemen geri döndürürsün. Sıkıntı olmaz başın ağrımaz. Rahat olursun. İşe yararsa yaz merak ediyorum [emoji16]

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla kardeşim en iyisi yedeğini almak. Birşey olursa hemen geri döndürürsün. Sıkıntı olmaz başın ağrımaz. Rahat olursun. İşe yararsa yaz merak ediyorum [emoji16]

Tamam deneyeceğim :) şuan bir yedeğini alayım sonra sizin söylediklerinizi yapacağım

@Jeex Kardeşim şuan baktım ama bulamadım Phantomers oyunu şurayı yüklemiş ''C:\NTTGame\Phantomers\Bin32'' ve ''DevSettings.xml" göremedim zaten ilk yükledim zaman vardı ama şuan yok şuan ne yapacağımı bilemedim :rolleyes::(

@Jeex Kardeşim şuan baktım ama bulamadım Phantomers oyunu şurayı yüklemiş ''C:\NTTGame\Phantomers\Bin32'' ve ''DevSettings.xml" göremedim zaten ilk yükledim zaman vardı ama şuan yok şuan ne yapacağımı bilemedim :rolleyes::(
Dediğim gibi yeni dosyanı aç ve yukarda yazılanları yap yani manuel olarak DevSettings.xml i ekle. Bakalım belkide o dosyanın eksik olmasından oluyordur ?

Merakla bekliyorum kardeşim. İşe yararsa ne mutlu bana. Umarım işe yarar yazarsan diğer insanlarada yardımcı olmuş oluruz [emoji16]

Kardeşim olmadı ne yazikki :( senin yukarıdaki verdiklerini aynısı yaptım fakat olmadı bir de log hatası verdi üste :)

Kardeşim olmadı ne yazikki :( senin yukarıdaki verdiklerini aynısı yaptım fakat olmadı bir de log hatası verdi üste :)
Demekki ya hatalı yada başka birşey. Alıntı yapmıştım işe yaramamış ne yazıkki. Kusura bakmayın lütfen. Biraz daha araştırmaya çalışırım :)

Demekki ya hatalı yada başka birşey. Alıntı yapmıştım işe yaramamış ne yazıkki. Kusura bakmayın lütfen. Biraz daha araştırmaya çalışırım :)

Genede İlgilendiğin için teşekkür ederim ben araştırdım ama sonuç bulamadım ne yazikki :(

Valla ben bulduğumdan başka bulamadım. Sen herhangi birşey buldun mu?
Bende tek şey Log hatası alanları için bir video ve internet sitesinde konuşanları gördüm de ben tek log hatası vermiyor giriş hatası veriyor
tek konu o işte log hatası da şeyde oluyor DevSettings senin verdiğini yaptım attım oyunun dosyasına log hatası veriyor da ama bu başka bir log hatası wallahi çözemedim :)

Bende tek şey Log hatası alanları için bir video ve internet sitesinde konuşanları gördüm de ben tek log hatası vermiyor giriş hatası veriyor
tek konu o işte log hatası da şeyde oluyor DevSettings senin verdiğini yaptım attım oyunun dosyasına log hatası veriyor da ama bu başka bir log hatası wallahi çözemedim :)
Valla başka bilmiyorum. Bir kişide gördüm oda DevSettings i yazmış. Bir daha indir istersen silip.

Neyse ben araştırmaya devam edeceğim buldum kadarıyla bulacam olmazsa komple tümle sileceğim uğraştım olmadı kısmet değilmiş :)
bir de bu oyunu indirdim de giriş yaptım sonra çıktım bir kaç saat sonra gireyim derken MazeR.exe adlı dosyayı Antivirüs silmiş sonrası kapattım oynamaya çalıştım gene hata verdi :D bu 1hafta oluyor sorun ama düzeltildi.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Oyunun kendi formunda bu hatayı belirttiniz mi? Yetkililer yanıt verecektir.

Geri