PBIC 2017 'de Yaşananlar.!

UgurPB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
PBIC'de Yaşananlar

2017-10-27

Point Blank Uluslararası Şampiyonası kısaca PBIC 2017 Endonezyanın başkenti Jakartada düzenlendi. Türkiye ve Azerbaycanı temsilen turnuvaya katılan takımımız ise turnuvada grubundan çıkamayarak kürsü şansını kaçırdı. Turnuva esnasında ve turnuva yolculuğunda takımızın yaşadıklarına bir göz atalım.

Uçuşumuz 18 Ekimi 19 Ekime bağlayan gece saat 02:15'te tam olarak 12 saat sürecek yolcuğa takımımız saat 22:00'da Azerbaycandan bindiği uçak ile başlıyor. Daha sonra GM_Eresbos ve GM_Justice ile buluşup diğer uçuş için gerekli işlemleri yapıyor.

MjI1MjgzMDlfMTkwNDM5MDQ1OTU4NzYwOF83OTQwNTgxNDI2MjUyOTQ0NjkwX24uanBn_1509095860.jpg

Yolculuğumuz başlıyor ve 12 saat süren yolcuğun sonucunda Jakarta Soekarno Havalimanına varıyoruz. Ülkemizin aksine burası ekvator aralığında bulunan sıcak ve nemli bir ülke ve dışarıya çıkar çıkmaz farkı anlıyoruz.

Garena Point Blank Endonezya yetkilileri bizleri karşılıyor. Kısa bir tanışma evresinden sonra otobüse binip otele doğru yola çıkıyoruz.

xLBuZGlrLmpwZw==_1509095905.jpg

Jakartada bizi İstanbul trafiğini mumla aratacak bir trafik karşılıyor. Yaklaşık olarak 10 kmlik bir yolu tam olarak 2.5 saatte gidiyoruz ve otele varıyoruz. Hemen dinlemeye koyulup 20 Ekim 2017'de düzenlenecek olan Endonezya finalini izlemek ve alanda antreman yapmak için hazırlanıyoruz.

Sabah otelde kahvaltılarımızı yaptık ve alana doğru yola çıktık. Turnuva Kalapa Gading Britama Arena'da düzenleniyor. Burası bir spor kompleksi ve turnuva için güzel bir ortam sağlıyor. Güvenlikten geçip yerlerimizi alıyoruz ve Cumartesi günü rakiplerimizden birisi olacak olacak Endonezya takımlarının taktiklerini inceliyoruz.

bWHDpyBpemxlbWUuanBn_1509095964.jpg

Daha sonra antreman alanına geçiyoruz. Temsilcimiz turnuva boyunca oynayacakları bilgisayara kavuşuyor. TDM ve antreman maçları atarak sunucu ve bilgisayarlarına alışmaya çalışıyorlar. Antreman bitiminde ise otele geri dönüyoruz ve kaderimizi belirleyecek olan kura çekimine geçiyoruz.

dG9wbGFudMSxLmpwZw==_1509095991.jpg

Kaptan Zaur "Paramore" Aliyev 2 gruptan en kolay olanını çekiyor. USA, Peru, Rusya ve Endonezyanın 2.takımı Raftel ile eşleşiyoruz. Daha sonrasında yemeklerimizi yiyip odalarımıza dinlenmeye çekiliyoruz.

Sabah turnuva alanına doğru yola çıkıyoruz. Gruptan çıkacağımıza inancımız TAM! İlk rakibimiz olan Peru'yu 10-1 daha sonra Amerikayı 10-0 ile geçiyoruz. En önemli maçlarımızdan birisi olan Rusya ile 8-8 berabere kalan ekibimiz grupta 1.sırayı yer alıyor. Rusya Endonezyayı yenince grupta işler bir anda değişiyor ve Endonezya ile olan maçımız gruptan çıkma kalma maçına dönüşüyor.

S295LmpwZw==_1509096041.jpg

Çok iyi oynamamıza rağmen son raundu bir türlü kazanamıyoruz ve Endonezya ekibine 10-8 yenilerek gruptan çıkamıyoruz.

TWHDp2xhci5qcGc=_1509096069.jpg

Turnuva sonucunda ise şampiyon finalde Rusyayı yenen Endonezya'nın Endeavour takımı oluyor.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Sonunda...bu konuyu bekliyordum geçenlerde bu etkinliğin yaklaştığını paylaşmıştı biri sonra bende ee neler oldu demiştim ses seda gelmemişti :)

Evet buna dikkat ettim iyi çalışmalar :)
Uygunsuz konu düzeninden uyarı vermek zorunda kaldım. Hepsini kalın yazmayın lütfen. Konu düzenine özen gösterdiğiniz taktirde burada istediğiniz haberi paylaşabilirsiniz. ;)

Tabiki ederim... Bu arada siteye girmek biraz zaman alıyor bir ağırlık donma var herhangi konuyu açarken veya okumak isterken bir kaç kere tıklıyorum tuhaf bir durum var farkındasınızdır sanırım farklı bilgisayarla mobilden de girdim ama aynı. ilginize...

Tabiki ederim... Bu arada siteye girmek biraz zaman alıyor bir ağırlık donma var herhangi konuyu açarken veya okumak isterken bir kaç kere tıklıyorum tuhaf bir durum var farkındasınızdır sanırım farklı bilgisayarla mobilden de girdim ama aynı. ilginize...

Uyarı puanı aldığınız içindir. Birkaç gün sonra düzelir. ;)

Geri