Pazar Sistemi[LUA]

FERNWEH

Geliştirici
Geliştirici
Emekli Üye
Ticaret Puanı
0
Esenlikler dilerim,

Şimdi paylaşacağım sistem Pazar Sistemi. Sistemi resimlerle tanıtacağım:

Dipçe: Sistem yalnızca CH1'de ve bayrakların 1.köylerinde çalışır.

Dipçe: Sistemler tamamen tarafımca yazılmıştır, alıntı değildir. Daha önce başka bir forumda paylaşmıştım, reklam olmaması açısından forum ismini vermek istemiyorum.

Dipçe: Yerel sunucu kurduğumda resimleri düzenleyeceğim.

zrn8PY.jpg

Go3682.jpg

yLVY7L.jpg

Sistemi İndirme Bağlantısı

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Sistem hakkında önemli dipçe:

PHP:
]esya = {
        [1] = {25040,"Kutsama Kağıt",1},
        [2] = {25041,"Büyülü Metal",1},
        [3] = {71050,"Hız İksiri +60",10},
        [4] = {27992,"Beyaz İnci",1},
        [5] = {71084,"Efsun Nesnesi",50}
}

Buradaki eşyalar oyuncular pazar kurduklarında ve süre tamamlandığında rastgele seçilip verilir. Buraya yeni eşya eklemek istiyorsanız şu şekilde yapacaksınız:

Örneğin "Mavi İnci" ekleyeceğim ben. Aşağıda "Mavi İnci" ekleme kodu var, dikkatli inceleyin lütfen:

PHP:
[6] = {27993,"Mavi İnci",1},

Buradaki "[6]" kısmını sıraya göre yapacaksınız. En son hangi sayı varsa onun bir fazlasını yazacaksınız. Yukarıdaki kodda "[5]" vardı ve ben bir fazlasını ekledim. "27993" verilecek eşyanın kodu. "Mavi İnci" yazan kısmın bir önemi yok aslında. Ben yazdığınız eşyaların adını unutmayın diye yazdım o kısmı. Son olarak en son "1" yazan kısım kaldı. O kısım verilecek eşyanın miktarı. Oraya kaç yazarsanız eklediğiniz eşyadan oyuncuya o kadar verir. Mavi İnciyi ekledikten sonra aşağıdaki görüntü oluşacaktır:​

PHP:
esya = {
        [1] = {25040,"Kutsama Kağıt",1},
        [2] = {25041,"Büyülü Metal",1},
        [3] = {71050,"Hız İksiri +60",10},
        [4] = {27992,"Beyaz İnci",1},
        [5] = {71084,"Efsun Nesnesi",50},
        [6] = {27993,"Mavi İnci",1}
}

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Forumda yeni olduğunuz için bir önceki konunuza şu yorumu bıraktım bunu kesinlikle okuyunuz;
Lonca Lideri Sistemi[LUA]

Resim ve dosyaların kalıcı olması için foruma yükleyebilirsiniz. Aynı şekilde büyük boyutlu dosyalar için MMO Tutkunları bulut teknolojisi kullanan siteleri önerir.

Dosya Eklentileri

• pazar.rar
    923 byte · Gösterim: 136
Forumda yeni olduğunuz için bir önceki konunuza şu yorumu bıraktım bunu kesinlikle okuyunuz;
Lonca Lideri Sistemi[LUA]

Resim ve dosyaların kalıcı olması için foruma yükleyebilirsiniz. Aynı şekilde büyük boyutlu dosyalar için MMO Tutkunları bulut teknolojisi kullanan siteleri önerir.
Merhabalar
lua dosyasını sisteme attım ama oyuna girdiğimde ne pazarı açınca dakika veriyor neden kapatınca hediyen iptal yada hediye veriyor
yardımcı olurmusunuz ?

Geri