Yardım - paylaşılan titan2 filesin client kısmındaki index içeriği ve pack kısmının düzgünlüğü nasıl yapılmış | MMO Tutkunları
Sitemize reklam vermek isterseniz @Whistle'a özel mesaj atabilir veya mmotutkunlarii@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz..
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemiz hakkında sizlerin görüşünü alabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz. Bu sorulara yanıt vermek isterseniz tıklayınız

Yardım paylaşılan titan2 filesin client kısmındaki index içeriği ve pack kısmının düzgünlüğü nasıl yapılmış

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda ergun66 tarafından 29 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    selamın aleyküm

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

burada paylaşılan filesin clientindeki index ve pack kısmı düzgün bi şekilde klasör halinde yapılmış indexin içindeki yazılarda sade hale getirilmiş

bu nasıl yapılmış biz nasıl farklı fileslerimize uygulayabiliriz hangi source dosyaları ile ilgilidir

alta dosyaları ekledim görebilirsiniz

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 29 Haziran 2020
  2. Whistle

Whistle Ruhsuz Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi

7.230
    2.230
    2.481
    Foxfs yöntemi kullanılıyor sanırsam. Şuradaki rehbere bakarak nasıl kapatabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

3. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    haa bir dakka siz kapatılmamış açık pack olarak sandınız resimdeki öyle değil yani o klasör içinde kapatılmış packlar var :)

ve index kodları sadeleştirilmiş bunlar elbette binary sourcesinden sanırım ama nasıl yapılmış olabilir

aşağıda videoda gösterdim bakabilirsiniz

Son düzenleme: 29 Haziran 2020
  4. Whistle

7.230
    2.230
    2.481
    Tamamdır. Onları foxfs olarak kapatmış olabilir. Sadece düzgün gözükmesi için klasörlere eklemiş

5. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    ama ben index kodlarınıda o şekilde sade yapmak istiyorum normal bir clientte o kodlarla denesek hata verir index kodlarını nasıl sade hale getirmişler ki acaba

6. Whistle

7.230
    2.230
    2.481
    eix ve epk yapısında bunu yapamazsınız. Tamamen farklı bi pack yöntemi uygulanmış. Source kodlarına bakarak belki kendi filesiniz için uyarlayabilirsiniz.

7. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    işte bilgim olmadığı için bende size ve diğer kod bilimcilere soruyorum bunu :)

8. Reached

Reached Aktif Üye Üye

54
    35
    301
    Merhabalar, titan2 filesini incelemedim fakat dosyalar martysama alt yapısı oldugu için fox yerine farklı bir şifreleme mevcut diye düşünüyorum packlerde. Dosyalar şu şekilde mesela deneme diye bir pack'ınız var, bunun altına bir adet ymir work dosyası açıp Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... bunun gibi bütün packlerinizin ana dizininde bulunan ymir work dosyalarını bunun içine çekebilirsiniz

Whistle bunu beğendi.
  9. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    evet öyle birşey düşünüyorum fakat binary hata vermezse index kodları nasıl olabilir bunun acaba ki

10. Reached

Reached Aktif Üye Üye

54
    35
    301
    Client Source üzerinden çekebilirsiniz

ergun66 bunu beğendi.
  11. ergun66

ergun66 Normal Üye Üye

106
    18
    66
    işte oraları nasıl yapacaz ben bilmiyorum :)

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.