Bulundu Paskalya Tavşan Bineği

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Biliyorsunuz ki sürekli forumda aktifim ve sürekli manyak gibi yardım konuları açıyorum :D ne yapayım ek tercihler açıklanana kadar boş vaktimi öldürecek tek aktivite bu ve sürekli olarak files başındayım :) Şimdide her yerde aradığım hatta metin2 nin kendi wikisinde bile eklemediği ama benim hayran olduğum bir bineği size göstereyim bu bineğin dosyaları sizde varsa paylaşır mısınız bu konunun altında ?

announcement_metin2_gr_02890a477b4cdf9620d94ca2094fe5c7.png
bu binek paskalya zamanlarında oyuna ekleniyor ve geri kaldırılıyor. Sadece nesne marketten elde ediliyor

:( az önce rast2 diye bir serverde bu bineğin olduğunu öğrenip full clientini indirdim ama adamlar şifrelemiş dosya uzantıları r2 :(( rina mt2 bile şifrelemiyor diye sökerim indireyim dedim ama yok. hala bulamadım hiçbir yerde bu bineği

Şanslısın dosyalar bende var :D

Dosya Eklentileri

• easter_2018_rabbit.7z
    521,8 KB · Gösterim: 24
Hemen binek ekleme konuları ve videolarına başlasam iyi olur eğer resimdeki bineğin aynısı ise kapatılabilir , değil ise açık kalsın belki bulan olur. Çünkü pc yi yeni kapattım dosyalara bakamıyorum

Aynısı korkma :D
52f0a9df788d9b84a952af10a9036886.png

Dosya Eklentileri

• paskalya tavşanı bineği.jpg
    paskalya tavşanı bineği.jpg
    54,7 KB · Gösterim: 195
Sökmedim arşivime bi yerden almışım ama nerden hatırlamıyorum. Belki official unpack dosyalarından almışımdır.

Sökmedim arşivime bi yerden almışım ama nerden hatırlamıyorum. Belki official unpack dosyalarından almışımdır.
metin2 official unpackler varmış dediğin gibi :eek: ve indirip içini açınca hayrete düştüm buncazaman nasıl bilmiyordum diye :( ben kendim indirip açmayı denediğimde hata veriyordu o yüzden şifrelenmiş sanıp bırakmıştım. Ama mükemmel şeyler var içerisinde en güncel unpack i indirdim

ama nerede hata yaptım anlamadım tavşanı bir türlü ekleyemedim videodaki adımları baştan 4 kere aldım 1-1 şekilde yaptım ama /m 71199 yazınca gelmiyor tavşan

Hayır o dosyalar direk kullanılıyor debug mod açık iken çağırmayı dene belkide geliyor fakat görünmüyordur

Client’i debug ile build etmelisiniz

Geri