Çözüldü Pack dosyalarını server Files'a çevirme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

dede06

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar Eski oynadığım pvp serverin pack dosyaları ve clienti duruyor ben bu dosyaları nasıl server filesa çevirebilirim bu sw yi kendim kurmak istiyorum da yardımcı olabilir misiniz?

:) maalesef böyle birşey mümkün değil ama bir alt yapıdan oynadığınız serverin bir kopyasını geliştirebilirsiniz

Packlarda yer alan slotlar ve karakterlerin verilerini (msa ve motlist.txt) server filese aktarabilirsiniz. Daha önce bir syserr hatasının çözümünü anlatırken bunu göstermiştim. Bu videodan yola çıkarak oluşturabilirsiniz.

Fakat çok uğraştırıcı olacaktır. @DARKNESNIGHT 'ın söylediği yöntemi kullanabilirsiniz.
Haritaların regen dosyası için ise başka bir server filesten almanız gerekecek.

Bunun dışında kendi altyapınızı oluşturmak için Metin2 Sıfırdan Altyapı Server Files Hazırlama Rehberi 'ne bakabilirsiniz.

ya amacım aslında sadece eski oynadıgım swdeki itemleri ve efsun oranlarını aktarmak bunu sizin eğitim serinizi bitirdiğimde halledebilir miyim? Birde başka bi sorum olacak ben 6.videonuzdayım yeni eğitim serinizinizde bu eğitim serisi bitti mi yoksa yeni videolar gelmeye devam edecek mi? teşekkür ederim..

Aktarabilirsiniz ama dosyaların elinizde olması lazım. Ana konunun altında bölümlerin listesi bulunuyor. :) Yani daha bitmedi.

O konuda kesin garanti veremem. Serilerin ana amacı başlangıcı bir şekilde göstermektir. Bahsettiğim rehberde ise sızdırılan kaynak kodlarını kullanarak kendi filesimizi oluşturuyoruz. Bu işlemleri yaparken gördüğünüz şeylerin üstüne kendiniz koymanız gerekecek. Önceki mesajımda gösterdiğim videodan bakarak data/monster, data/pc, data/pc2 dosyalarını oluşturmayı öğrenebilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri