Özel Kasılma Odası Basit Kurulum

ercumerc19

Geliştirici
Geliştirici
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba Mmotutkunlari üyeleri

Sizlerle özel kasılma odası sistemini paylaşmak istedim. Farklı bir forumda gördüm uyguladım sorunsuz şekilde çalıştı. Sistemin güzel yanı harita kopyalama tekniği ile çalışması. Herhangi bir map eklemenize gerek kalmadan sunucularınız için etkinlik veya farklı bir şekilde sunacağınız bir sistem. Uygulaması kolay dosya içinde kurulum mevcuttur. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz ister sadece slot ister boss ister metin etkinliği gibi değiştirebilirsiniz. Sistem gruplara özel ve sadece grup lideri npc ile giriş yapabilir giriş diğer üyelerde otomatik ışınlanacak şeklinde düzenlenmiş. Her grup için ayrı map oluşturuyor ve süresiz kalabiliyor. Grup mapten çıktıktan sonra 1 saat soğuma süresi verildi isterseniz artırır isterseniz kaldırırsınız. Şimdiden güle güle kullanın.

Kasılma odasını aktif hale getirmek için gm çarınız ile /e oda_acik 1 yazarsanız sistem aktif hale gelir /e oda_acik 0 yazarsanız kapanır.

Not:

Harita kopyalama işlemini yapan kod;
"d.new_jump_party(map_index , x, y)"
kodu. Map_index yerine hangi haritayı koyarsan o harita için bir kopya oluşturur ve grubu o haritaya ışınlar.Bilginiz olsun.

Kanıt

İndir

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• Kasılma Odası.zip
    7,1 KB · Gösterim: 9
Son düzenleme:
Paylaşım için teşekkür ederim ancak kaliteli bir sunucuda olmaması gerektiğini düşünüyorum. Rekabeti azaltan, hileye kolaylık sağlayan bir sistem.

Paylaşım için teşekkür ederim ancak kaliteli bir sunucuda olmaması gerektiğini düşünüyorum. Rekabeti azaltan, hileye kolaylık sağlayan bir sistem.
Kaliteli bir sunucuda hile engeli mutlaka mevcuttur değiştirilebilir bir sistem ister metin ister boss koyarsanız etkinlikler yapabilirsiniz ödül olarak tanımlayabilirsiniz.Yani her sunucu kalitesine göre düzenlenebilir.

benim yazacaklarımı yazmışsınız.Fakat şöyle düşünürsek event olarak ayda yılda 1 kere eklenip istediğin bir bossu atarsa kötü olmaz

Bence gm kontrolü eklenip kullanılabilir, eğer sistem sıkıntısız ise.Gm nin de sonuçta slotları kimsenin görmediği bir alanda test etmesi gerekir. Ama ben GM ye özel harita tasarlamayı tercih ederdim açıkçası. Paylaşım güzel ve alıcısı olabilecek bir paylaşım.

Bence gm kontrolü eklenip kullanılabilir, eğer sistem sıkıntısız ise.Gm nin de sonuçta slotları kimsenin görmediği bir alanda test etmesi gerekir. Ama ben GM ye özel harita tasarlamayı tercih ederdim açıkçası. Paylaşım güzel ve alıcısı olabilecek bir paylaşım.
Dosyalarda mevcut slotları siz ayarlıyorsunuz denenmesi gereken bir sorunda kalmıyor.Gm kontrolünde bir sistemdir /e oda_acik 1 yazarsanız açar 0 yazarsanız kapatır.

Metin2 ile çok ilgilenmiyorum fakat , loading ekranındaki görseli beğendim... Görsele ulaşabileceğim bir isim veya görselin kendisini paylaşabilir misiniz? (Arion2 yazmayan hali )

Metin2 ile çok ilgilenmiyorum fakat , loading ekranındaki görseli beğendim... Görsele ulaşabileceğim bir isim veya görselin kendisini paylaşabilir misiniz? (Arion2 yazmayan hali )
emmXAc.jpg

IdVVca.jpg

Eskiden boş maplerden birisine ışınlanıp gm haritası diye gezerdik :D

Geri