Yardım Oyuna eklenen zırh sorunsalı (.msm .dds gr2 kaynaklı değil)(Her 2 cinsiyette aynı)

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

BisQvit

Üye
Üye
Hayırlı akşamlar mmotutkunları üyeleri, bugün başlıkta da belirtmiş olduğum üzere eklediğim zırhın oyuna içerisinde görünümünde sorun yaşıyorum. Özet geçmem gerekirse Gr2 dosyasında herhangi bir sorun yok bu Grany Viewer üzerinden olsun 3Ds Max üzerinden olsun zırhta herhangi bir sorun gözükmüyor. Fakat aşağıya ekleyeceğim ScreenShot'lar sorunumu daha iyi dile getirecektir. Konuyu tasarım bölümüne de açmayı düşündüm fakat buradan yönlendirilmem daha doğru olacaktır sanırım. Şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Grany Viewer Zırh.PNG
Oyun İçi-1.PNG
Oyun İçi-2.PNG
3Ds Max -1.PNG
3Ds Max-2.PNG

Dosya Eklentileri

• Oyun İçi-1.PNG
    Oyun İçi-1.PNG
    181,3 KB · Gösterim: 184
Zırh modeli gözüküyor fakat pelerin kısmı oyun içerisinde sanki gr2 kaynaklıymış gibi sorunlu gözüküyor fakat gr2 dosyasında bir sorun yok, oyun içi resimlere dikkatli bakarsanız demek istediğimi anlarsınız. Şekliyle oynanmış gibi gözüküyor yani ama öyle bir şey yok.

Animasyon önizlemesi yaptınız mı ? Animasyon kaynaklı bir problem olabilir belki GR2 önizlemesinde düz tasarım olarak göründüğü için düzgün görünmesi normal. Bir de animasyon önizlemesi yapmanızı tavsiye ederim.

Evet sorunun nereden kaynaklandığını buldum zırhın pelerin kısmında ki kemik eklentileri bağımsızlığını ilan etmiş durumda :alala:
Şimdi bunları çözüme kavuşturmak kaldı, animasyon demeseydiniz aklıma gelmezdi teşekkürler :)
Konu bir nevi çözüme ulaştığına göre kapatılabilir, tekrardan teşekkürler.

Dosya Eklentileri

• 1.PNG
    1.PNG
    22,2 KB · Gösterim: 203
  • 2.PNG
    2.PNG
    63,2 KB · Gösterim: 192
Geri