Öneri Otopack hosting konusunda

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

metin3fix

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Otopackimi sorunsuz şekilde kuracağım hosting var mıdır acaba. Hangi paketi hangi işletim sistemini almam gerekiyor. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Sınırsız download olmalı

Bunun için trafik limiti olmayan bir cloud sunucusu almanı tavsiye ederim. Hosting satışı yapan yerlerde genelde sınırlamalar oluyor. Örneğin bir dosyanın en fazla kaç mb olacağı, toplam kaç dosyanın barınabileceği gibi. Bu sebepten bir cloud sunucu alıp içine web server kurmanı tavsiye ederim. Ücretleri çok fazla değil. Cloud sunucuda dikkat etmen gereken şeylerden biride Türkiye lokasyonlu olması. Oyun Türkiye oyuncularına hitap edeceği için daha hızlı veri transferi sağlar.

ben daha önce kullanmıştım çalışıyordu sorunsuz istersen bunu da deneyebilirsin ücretsiz

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
site işe yaramıyor,
Bunun için trafik limiti olmayan bir cloud sunucusu almanı tavsiye ederim. Hosting satışı yapan yerlerde genelde sınırlamalar oluyor. Örneğin bir dosyanın en fazla kaç mb olacağı, toplam kaç dosyanın barınabileceği gibi. Bu sebepten bir cloud sunucu alıp içine web server kurmanı tavsiye ederim. Ücretleri çok fazla değil. Cloud sunucuda dikkat etmen gereken şeylerden biride Türkiye lokasyonlu olması. Oyun Türkiye oyuncularına hitap edeceği için daha hızlı veri transferi sağlar.
önerdiğiniz daha önce kullandığım dediğiniz bir paket varmıdır link atabilirseniz bakabilirim.

Hostinglerde trafik ve dosya sınırlamasına takılırsın. Vds satışı yapan ve kaliteli sunucuları olan bir firmadan vds alıp içine apache kurarak otopack yapabilirsin.

Eğer ekstra vds satın almak bütçenizi zorluyorsa oyunun kurulu olduğu sunucuya apache server yükleyerek otopack için kullanabilirsiniz.

Geri