Offical 1-120 Server Files-

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

tayfun5110191

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar , 2 yıldır üzerinde tek başıma üzerinde geliştirmeye çalıştığım server filesimi satışa çıkartıyorum ; satışa çıkarma sebebim maddi sıkıntılarım.

Test etmek isteyenler gelebilir(Gün içerisinde otopackler yüklenecektir.) Benimle telefonda görüşmek isteyenler 0546 697 74 14 arayabilirler müsaitim.Yüz yüze görüşme sağlanabilir, daha sağlıklı olur.

Tüm dosyalar Fiyat ( Src-Game -Mysql-Site-Nesne Market-Destek Sistemi-Admin Panel-Forum-Forum Admin panel); 1500

Ayriyeten içerisinden sadece şehir görünümü , zodyak ,hidra vb. gibi satışarınıda yapabilirim. Sorunsuz olduğundan %100 eminim gelip test edebilirler.

Ek olarak yanında Setup kurulumu , Otopack kurulumu ve Metin2Panel' web site panel verilecek. (Sınırsız Lisanslı)

1-120 Level yapısı (Değiştirilebilir)

Yeni şehir görünümü 3d (1 ve 2. köyler)

TR-Tipi Emek server- (Farmlık yapılabilir)

Offical Simya(Mitsi)

Offical Otomatik av sistemi

Offical Pet sistemi

Birebir TR item protosu , tüm itemler mevcut.

Offical zodyak

Offical Hidra

Offical nemere , razadör , Catacomb,Şeytan Kulesi , Mavi Ejderha

Eksik olan sistemler ; (Offline shop , Ticaret camı,Posta Kutusu sistemi)-Ücretli eklenebilir.

Piyasadaki tüm buglar fixli

Aklıma gelenler bunlar , ben direkt buraya resimleri bırakıyım , ciddi alıcılar zaten benimle iletişim kuracaktır. Esenlikler.​

lQZWYJ.png

VQDMpZ.png

nblWYV.png

vaPpYz.png

1pEgjj.png

LvDndo.jpg

r012Ym.jpg

gP6Wj5.jpg

VQDM2v.jpg

nblWYM.jpg

1pEgjN.jpg

r012Y3.jpg

7BDN2N.jpg

gP6WjO.jpg

qAvW9d.jpg

QP271y.jpg

bv6GQZ.jpg

5NyQpz.jpg

4pzMYA.jpg
OrDLJ4.jpg

GZD0br.jpg

yGq32k.jpg

WXDQWm.jpg

3Ozq20.jpg
RgDPE7.jpg
p5nWvr.jpg

kM6WZq.jpg

NLD1Ya.jpg
86zdEn.jpg

mXok88.jpg

EODREz.jpg

jq6WYL.jpg
2Oa9Q2.jpg

VQDMyv.jpg
vaPpo4.jpg

1pEgnN.jpg

r012d3.jpg

Yakın geçmişte ticaret bölümlerine satış konusu açılabilmesi için kimlik doğrulama şartı getirmiştik.
Kimlik Doğrulama Özelliği

Bu konu daha eski zamanda açıldığı için aktif kalmış. Ancak hala aktif olarak satış işlemleri yürütüldüğü için konu sahibi kimlik doğrulaması yapana kadar satış konusu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri