Çözüldü Npc'den Mavi Ejdere Bireysel Girmek

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

venusmt2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Npc Üzerinden Mavi Ejdere Girerken 3 Kıvrık istiyor A Kişisi şifre İle Giriş Yapınca B Kişisi Onun Ejderi Kesmesini Bekliyor Ben Herkezin Bireysel olarak 3 kıvrık vb. birşeyler giriş yapmasını istiyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Örnek 5 Oyuncu Farklı odalarda Mavi Ejder Kesebilecek bir Sistem varsa söyleye bilirmisiniz

Merhaba @venusmt2

Konuyla ilgili böyle bir sistem var mı bilgim yok fakat şöyle bir bilgi vermek istiyorum ;
  • Güzel bir düşünce, böyle bir sistem var ise ve uygularsan kıvrık ve ejderden düşen itemlerin piyasaları düşük olacaktır
  • Elinde 3 kıvrık olan herkes ejder yapacak sürgün mağarası yarışı olmayacak.
  • Bu durum karşısında ejderhadan düşen itemlerin droplarını düşürmen gerekecek ve bu durumda ejderhaya çıkan oyuncuların drop yüzünden sıkılıp oyundan çıkmasını sağlayacaktır. Düşürmezsen zaten ilk madde geçerli olacaktır.

Ben de bir oyuncu olarak bu sistemin gelmesini istemem.

İyi forumlar.

Yapmakta olduğumuz Sunucumuz Kolay ve Birden fazla dönüşümlü olduğu için ve bu sistemin sadece mavi ejder diyil azrail barones vb. 4 tane bossda olacak her bossdan o bosun yumurtası düşecek 25x 25x 25x 25x şeklide dönüşümler olacak şuan aktifte var ama sağlam olamayan arkadaşlar için bireysel girip kasmalarını düşünüyoruz.

Geri