Yardım - Npc’de Yang disinda satis yapmak | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Npc’de Yang disinda satis yapmak

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda Wagners tarafından 15 Mayıs 2019 07:10 tarihinde açılan konu

1. Wagners

Wagners Yeni Üye Üye

6
    1
    3
    Çarşamba
    Erkek
    Mardin
    Merhabalar,
    Herkese iyi forumlar gunumuz butun serverlerinde goruyoruz npc’de ornegin Kirmizi Buyuk Pot’u koymus satin alma degeri 10 adet kucuk kirmizi pot yani yang disinda satis istedigi itemi istedigi nesneyle satabiliyor cogu pvp server sunucusunda bulunmakta yalniz bulamadim daha dogrusu arastirma yapmak icin cumleyi bile kuramadim [​IMG] ne yazsam bunu mu demek istiyorsunuzla karsilastim umarim burda anlatabilmisimdir derdimi litfen biri varsa konu linki yada yardimci yazabilir mi

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.822
    1.053
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    NPC'lerde yang dışı eşya satımı için sistemler forumlarda paylaşılmıştı. O sistemlerde düzenlemeler yaparak takas yöntemini de getirebilirsiniz.
    Lakin bu düzenlemeler için kaynak kodlarına ihtiyacınız var. Kaynak kodlarına sahip misiniz?

3. Wagners

Wagners Yeni Üye Üye

6
    1
    3
    Çarşamba
    Erkek
    Mardin
    Evet kaynak kodlarina sahibim kendi filesimin ki zaten yang disi satis demek bir nevi takas demek bkz;
    1 Adet Buyuk İksir > Npc’de satilan item
    10 Adet Kucuk İksir> 1 Adet Buyuk İksiri alabilmek icin istenen mebla ( bir nevi yang gibi)
    Forumda bulamadimda konu linklerini rica edebilirmiyim ?

4. Wagners

Wagners Yeni Üye Üye

6
    1
    3
    Çarşamba
    Erkek
    Mardin
    Nerde paylasilmis acaba link alabilme sansimiz var mi ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.