Çözüldü navicattan mob protonun içini editliyorum eski haline dönüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

xlyn

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
bunun sebebi nedir daha yeniyim bu işlerde

Çözüm
Büyük ihtimalle filesın TXT. Bu yüzden öyle oluyor.
Yani, FTP deki item_proto.txt ve item_names.txt üzerinden düzenleme yapman gerekiyor. Navicat verileri bunlardan çekiyor, dolayısıyla sen ne kadar navicat üzerinden düzenleme yapsan da reboot sonrası bu .txtleri okuyup çekecek.
Yani, FTP deki item_proto.txt ve item_names.txt üzerinden düzenleme yapman gerekiyor. Navicat verileri bunlardan çekiyor, dolayısıyla sen ne kadar navicat üzerinden düzenleme yapsan da reboot sonrası bu .txtleri okuyup çekecek.

Çözüm
hangi klasörde bulunuyor o dosyalar

game/db veya share/conf

db syserr bakabilirsin büyük ihtimal hatalı düzenleme yaptın.
SYSERR: Dec 6 17:11:05 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Unknown column 'applytype3' in 'field list' (query: replace into item_proto (vnum, type, subtype, name, locale_name, gold, shop_buy_price, weight, size, flag, wearflag, antiflag, immuneflag, refined_vnum, refine_set, magic_pct, socket_pct, addon_type, limittype0, limitvalue0, limittype1, limitvalue1, applytype0, applyvalue0, applytype1, applyvalue1, applytype2, applyvalue2, applytype3, applyvalue3, value0, value1, value2, value3, value4, value5 ) values (33002, 18, 0, "부적(축)", "Chou Nian?, 20000, 500, 0, 1, 8196, 0, 204928, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 ) errno: 1054)

Böyle bir sürü hata var hepsi aynı item proto ama ben item protoyu hiç değiştirmedim ellemedim bile

şimdi baktım puttyde de böyle bir hata veriyor

Assertion failed: (index < row->size()), function AsStringByIndex, file CsvReade

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri