Çözüldü MySQL 8.0 Yükseltmesi Build Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

whiper

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Makefile dosyanızı ekler misiniz? Birde sanırsam bu sorunun çözümü biraz uzayacak bu yüzden ayrı bi konu başlığına alıyorum

hocam sizin sadece gamesrc nizi build aldım onda sorun yok sorun build alıyor sorun bu martysamadamı anlamadım ama videoda gösterdiğiniz herşeyi yaptığıma emin olabilirsiniz kontrol edebilirsiniz

Eğer benim verdiğim dosyalar derleniyorsa sunucuya mysql 8.0'ı doğru kurmuşsunuz demektir. Farklı bi altyapı kullanıyorsunuz. Şimdi bende emin değilim ki onda ne tür düzenlemeler mevcut neden böyle hatalar veriyor. :(

Eğer benim verdiğim dosyalar derleniyorsa sunucuya mysql 8.0'ı doğru kurmuşsunuz demektir. Farklı bi altyapı kullanıyorsunuz. Şimdi bende emin değilim ki onda ne tür düzenlemeler mevcut neden böyle hatalar veriyor. :(
sizin fileste sorun yok build alıyor vs aslında benim kullandığım alt yapı filesde build oluyor build sonunda bu hatayı veriyor

Marty kaynak kodlarını ücretli satıyor. Eğer aldıysanız kendisine mysql 8.0 hakkında danışabilirsiniz

Konuyu açık tutuyorum. Belki bilgisi olan birileri vardır.
Şuan için aklıma bir şey gelmedi. Hataya biraz detaylı bakarım bir şey bulabilirsem yanıt veririm.
Eğer sizin için acil bir şeyse files yapımcılarına durumu belirtebilirsiniz.

Ha bu arada nasıl derlediniz bilmiyorum ancak tüm kaynak kodlarını baştan derleyin.
gmake clean
gmake all

hataların hepsi libmysqlclient.a da bitiyor mysql8 doğru libmysqlclient.a olduğundan emin olun

Geri