Mutlu Yıllar! Hoş Geldin 2022

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
1
Bir senenin daha sonuna geldik. Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Umarım 2022 yılı sizin için mutlu, huzurlu ve başarılarla dolu olur.

Ve herkesin bildiği o espiriyi yapmamak için kendimi zor tutuyorum. :D

büyük ikramiye bu sene 120 milyonmuş. 80 milyonuyla herkese 1 milyon dağıtırım ülkemiz şahlanır biraz kalan 40 milyonuda yerim :D

Çok şükür kötü günleri atlatıp yılı bitiriyoruz. Şimdi sıra daha kötü günlerde..

aR0Ed3M_700b.jpg

Yeni yıla giriyorum lanet ederek sinir krizi geçirerek her seferinde izlediğim kötü haberlerin neticesinde psikolojimi tükettim.
Ülke iyi günleri görecekse bile bizden sonraki nesiller belki görür çocuklarımız, çocuklarımızın çocukları onlar dünyanın tadını çıkarırken kendi mezarımızda her seferinde huzursuzca ters dönecez.

Yeni yıla girdim mutlu değilim sinir katsayım artıyor. Sizide yeni yılınızda benim gibi psikolojinizin bozulmaması ve sağlam kalabilmeniz dileğiyle.

@sehara0 sizi gayet iyi anlıyorum ve aynı şeyleri ben de hissediyorum. Kötü giden şeyler çok fazla. Hayatımda yolunda giden şeyler ise az. Bazen yolunda gittiğini sandıklarımda kötüleşiyor. Tüm bunlarla tek başıma mücadele etmek bir yerden sonra yoruyor. Bakalım Whistle ne kadar dayanabilecek…

Üstad yeni yılın kutlu olsun, ülkemize hayırlı olsun. Ya ara ara casro2 oyununun geliştirme notlarına bakıyorum ne güzel gidiyordu senin gibi bu işe gönül vermiş biri bence devam etmeli kaanatindeyim.

O proje için çok fazla emek sarf ettik ve çok iyi planlarımız vardı. Ancak oyunu açmak için gerekli olan bütçeyi denkleştiremedik ve eskisi kadar vakit ayıramıyoruz. Ekibimizdeki çoğu kişi iş ve okulla meşgul. Evlenenler, askere gidenler gelenler.

Ben de Casro2 gelişimine harcadığım vaktimin bir kısmını videolar ve foruma yönlendirdim. Bu süreçte eklenti yazma konusunda tecrübe kazandım ve sitemiz için gerekli olan özellikleri oturup yazabiliyorum. Önümüzdeki süreçte yeni özellikler de gelecek.

Kısacası önceliğim forum. Casro2 için eski sinerjiyi yakalabilsek belki devam ettirebiliriz.

Hayat işte ama güzel ve öz verili çalışıyordunuz hoşumuza gidiyordu. Bu süreçlerinizde de başarılar dilerim :)

O proje için çok fazla emek sarf ettik ve çok iyi planlarımız vardı. Ancak oyunu açmak için gerekli olan bütçeyi denkleştiremedik ve eskisi kadar vakit ayıramıyoruz. Ekibimizdeki çoğu kişi iş ve okulla meşgul. Evlenenler, askere gidenler gelenler.

Ben de Casro2 gelişimine harcadığım vaktimin bir kısmını videolar ve foruma yönlendirdim. Bu süreçte eklenti yazma konusunda tecrübe kazandım ve sitemiz için gerekli olan özellikleri oturup yazabiliyorum. Önümüzdeki süreçte yeni özellikler de gelecek.

Kısacası önceliğim forum. Casro2 için eski sinerjiyi yakalabilsek belki devam ettirebiliriz.
Geliştirici notlarınıza göz atma fırsatım oldu biraz. Detaylı ve öz verili bir çalışma olmuş. Oyundaki official görevlerden nesne market kader çarkına kadar baya şaşırttı beni. Her not her düzenleme ayrı bir incelikte olmuş. Çok beğendim. Şuan eski tip serverlerin revaşta olması sizin için çok büyük fırsat aslında ama bu kadar tr tipi bir server ne kadar tutar bilmiyorum, her ne olursa olsun çalışma çok başarılı, tebrikler.

Geri