【 MR-3D WORK 】Seçilen Değil Tercih Edilen Marka ➥ www.mr-3dwork.com

Uzun zamandır bilinen bir isimsin, pek kimseyi tanımam etmem tanımayı da istemem açıkçası(gövde gösterisi meraklısı ergen insanlar pek sarmıyor) ama sen uzunca bir zamandır piyasadaki paylaşımlarınla kendini göstermiş birisin zaten. Yolunda başarılar dostum.

Uzun zamandır bilinen bir isimsin, pek kimseyi tanımam etmem tanımayı da istemem açıkçası(gövde gösterisi meraklısı ergen insanlar pek sarmıyor) ama sen uzunca bir zamandır piyasadaki paylaşımlarınla kendini göstermiş birisin zaten. Yolunda başarılar dostum.
Bu yorumunuz beni epey mutlu etti, çok teşekkür ederim :kalp:

Plus kategorisi eklendi ve ilk plus ürün satışa sunuldu.

seçilen değil tercih edilen markaya iyi satışlar

Anlam veremiyorum. Hem arkamdan sövüyorsun ağır bir şekilde hem de hizmet almak istediğini söylüyorsun. Hangisine inanayım ?
Başkasıyla benim kendi aramda olan konuşmaları senin benim ile yaptığım konuşmalarmış gibi yansıtmayı bırak ben kim ile neyi konuştuğumu ve neden öyle dediğimi biliyorum, sen olayı uzatıyorsun ben sana yazdım sen engelledin konuyu başka yerlere çekmeyi bırak. Sen engelledikten sonra başkasıyla olan konuşmalarım beni bağlar seni değil. Sonra da gelipte burada bana böyle dedin bunu yaptın niye hizmet vereyim gibisinden laflar sarfediyorsun kusura bakma ama demeyim de ne diyeyim afedersin? ben onu kime yazdığımı gayet iyi biliyorum benim kimseden gizlim saklım yok, benim senin ile aramda geçen konuşmalar o şekilde değil bu şekilde ;

1688142214022.png

Başkasıyla benim kendi aramda olan konuşmaları senin benim ile yaptığım konuşmalarmış gibi yansıtmayı bırak ben kim ile neyi konuştuğumu ve neden öyle dediğimi biliyorum, sen olayı uzatıyorsun ben sana yazdım sen engelledin konuyu başka yerlere çekmeyi bırak. Sen engelledikten sonra başkasıyla olan konuşmalarım beni bağlar seni değil. Sonra da gelipte burada bana böyle dedin bunu yaptın niye hizmet vereyim gibisinden laflar sarfediyorsun kusura bakma ama demeyim de ne diyeyim afedersin? ben onu kime yazdığımı gayet iyi biliyorum benim kimseden gizlim saklım yok, benim senin ile aramda geçen konuşmalar o şekilde değil bu şekilde ;

12644 eklentisini görüntüle
Burası tartışma konusu değil devamında yetkililere bildirmek zorunda kalacağım. Ama açıklama yapayım öncelikle attığın ekran görüntüsünde de ne kadar zorba tavırların olduğu ortada ve orada benim hiçbir açıklama yapma zorunluluğum yok bunu idrak edelim hayır maalesef dediysem sorgulamaya hakkın yok. Baktım ısrar ediyorsun uzaklaştırmak istedim bende doğal olarak. Ancak tüm bu yaşanmışlara rağmen gelip arkamdan konuşuyor ve suçlu olduğun halde bir de hizmet almak istiyorum dersen bende bu şekilde tavır sergilerim. Dediğim gibi devamlılığı üzerine rapor etmek zorunda kalacağım.

Olayların aşağı yukarı nasıl geliştiğini tahmin edebiliyorum sen merak etme hiç. Senle hiç konuşmadan önce bile kendi önyargıların vardı zaten. Önyargılarının olmasının sebebi de daha önce birilerinin sana gelip benim hakkım da şöyle böyle deyip konuşmamanı söylemesi yüzünden.
Bunu zaten önceki forumdaki yazımda da belirtmiştim burada da belirtmek istiyorum seni tehdit eden yok sana illa silah tasarımı yapacaksın diyen de yok zaten beni engelleyen kişi sendin :D açıklama yapsan bildiğin konuya göre hizmet alırdım bunu diyorum ve lafımı yineliyorum. Sıkıntı yok istediğin gibi rapor edebilirsin durma rapor et ben suçlu değilim çünkü olaylar o şekilde gelişmedi bunu da gayet iyi biliyorsun. Ben sana zorbalık yapıyorum öyle mi? bir ekran görüntüsü ile herşey halloluyorsa güzel :) diğer müşterilerine de böyle davranıyor musun benim diğer müşterilerden farkım ne? sırf birisi sana çıkıpta benim hakkımda birkaç şey söyledi diye niye ötekileştiriliyorum? senin kendi düşüncelerin kendi karar verme kabiliyetin yok mu niye başkaları seni yönlendiriyor?

Şunu demek ve neden diye sorduğumda cevap vermek çok zor olmasa gerek ;

Hayır beyfendi maalesef yapamıyorum, çünkü şu sebep veya bu gibi sebeplerden dolayı, ama eğer isterseniz size şu konularda hizmet verebilirim :)

bunu demek gerçekten zor muydu?

Geri