Yardım Monster Bonus Efsunu Canavarlara Karşı Güçlü

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

pesttgo

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar Aranıza Yeni Katıldım Bir Çok Yardım Sever Arkadasları Gördüm Arastırdım Cevaplarınıza Bakarak Çoğu Soruma Cevap Buldum

Sorum : Benim Files'imde Canavarlara Karşı Güçlü Bonusu Silah Fişlerinde (kostümlerinde) Mevcuttur Ben Ruhkristali Küpe Kolye Ve Bilekliğede Canavarlara Karşı Güçlü Getirmek İstiyorum Asil Efsun Olarak Bunu Nasıl Yapabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim İyi Forumlar Dilerim.

Varsayılan olarak eşyada bulunmasını istiyorsanız protolardan apply kısımlarına tanımlamanız gerekecek.
Eğer efsun atarken gelmesini istiyorsanız player.item_attr tablosundan efsunun gelebileceği item türlerini seçebilirsiniz.

Canavarlı itemlerde applytype0 kısmında 63 Kodu Var Ben Ruh Kristali Bilekliği kodunuda 63 Yapıyorum Reboottan Sonra Tekrar 7 Oluyor Kodu Detaylı Anlatırsanız Sevinirim

Düzenlemeleri item_proto.txt dosyasında yapınız. Metin2 geliştirici eğitiminde proto dosyalarının nasıl düzenleneceğini anlatmıştın

Beyfendi İtem_proto.txt Dosyası İçerisinde

APPLY_KILL_SP_RECOVER kısmını Bileklikte
APPLY_ATTBONUS_MONSTER Olarak Değiştirdim
Kaydettim Rebootladım Yine Olmadı

txt kullanıyor isenin sunucunuzdaki item_protoyu degistirdikten sonra packte bulunan locale içindekinide degistirin

Geri