Mob Seviyesi Yüksek ise Atak Yapamazsın

Aynı şey mob için de geçerli mi :D

Böyle bir düzenlemenin amacı ne ola ki? Belki adamın charı güçlüdür kendinden 30 level üstü moblara dalabilir :)

Böyle bir düzenlemenin amacı ne ola ki? Belki adamın charı güçlüdür kendinden 30 level üstü moblara dalabilir :)
Tabi nereden baktığınıza bağlı. Bu tamamen kişisel olduğu için sadece paylaşıyorum. Ben açıkçası güzel buldum hocam ama diğer arkadaşlar ister kullansın, ister kullanmasın. Forumda bulunsun da :)

Bi ara pvp sayacı yapmayı düşünüyordum. Her oyuncuda şu kadar kişiyi öldürdü bilgisi yazacaktı. Sistemin suistimal edilmemesi için level sınırı düşünüyordum. Ancak moblar için pek kullanım alanı bulamadım daha. Dediğiniz gibi sitemizde bulunması güzel :)

Bi ara pvp sayacı yapmayı düşünüyordum. Her oyuncuda şu kadar kişiyi öldürdü bilgisi yazacaktı. Sistemin suistimal edilmemesi için level sınırı düşünüyordum. Ancak moblar için pek kullanım alanı bulamadım daha. Dediğiniz gibi sitemizde bulunması güzel :)
Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir sistemi görmüştüm, karakter (C) tuşuna uyarlamışlardı ve hatta fazlası da vardı. :)

Merak ettim şimdi. Tekrar karşılaşırsanız linki gönderebilir misiniz? :D

Sistemi yazan arkadaş yabancı bir forumdan, iBeast. Kendi sitesinde
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
. Ayrıca bizim forumlardan bir tanesinde de mevcut ama incelemedim.
bırakayım, kurcalarsınız :D
Not: Bence çok uçuk bir fiyat 56€
Aynen iBeast doğru. Teşekkürler hatırlatma için. :)
Hatta bazı sistemleri elimde mevcut ama paylaşımda bulunamıyorum hali hazırda satışları mevcut.

Sistemi yazan arkadaş yabancı bir forumdan, iBeast. Kendi sitesinde
. Ayrıca bizim forumlardan bir tanesinde de mevcut ama incelemedim.
bırakayım, kurcalarsınız :D
Not: Bence çok uçuk bir fiyat 56€
Teşekkürler, gayet detaylı gözüküyor ve fiyatı normal. Bizim para birimi değerini çok kaybettiği için haliyle pahalı gözüküyor. :)

Geri