MMOTutkunları Youtube

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

fireds11

Üye
Üye
YouTube kanalınızda paylaştığınız videoların bazıları gizlenmiş durumda ve içeriğe erişim sağlayamıyoruz. Bu sebepten kendimce stok yapmadığım için pişmanım. Bir çok konuda ilk olarak başvurduğum video içerikler kanalınızda paylaşılan video içeriklerdi. Bu tarafınızca karar alınıp uygulanmış bir durum mu bilmiyorum ama en azından belli bir süre videoların açık hale getirilmesini rica ediyorum. Bu süre zarfında videoları stok yapacağım.

IMG_20220317_141752.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Telif olabileceğini düşünmemiştim. Böylesi daha iyi olacak gibi , çorbada bizim de tuzumuz olmuş oldu en azından.

IMG_20220317_153409.jpg

İlgili şikayetinizin çözümü uygulandığına göre konu kilitlenmiştir. Eğitiminde başarılar @fireds11

Keşke Youtube bu tarz videolara izin verseydi. Planladığım birçok video projesi de rafa kalkmış oldu.

Telif olabileceğini düşünmemiştim. Böylesi daha iyi olacak gibi , çorbada bizim de tuzumuz olmuş oldu en azından.

9536 eklentisini görüntüle
Kayıt olduğunuz için teşekkür ederim. Bilmeyenler için bir bilgi vereyim. Videoların toplamı 3 saatten uzun olduğu için ücretli yapılması zorunlu tutuldu. Bende bu yüzden Udemy için birçok videoyu baştan çektim ve ek ders videoları da mevcut. Bu vesileyle eski videoların çoğu güncellenmiş oldu. Umarım sizin için faydalı olur.

Konuyla ilgilenen ekip arkadaşlarıma da teşekkür ederim :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri